Kardeşime verdiğiniz çift hesap cezası

• Konuyu başlatan fatihsi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 1B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
F

fatihsi

Ziyaretçi
Technopat adminlerine sesleniyorum. Geçen gün kendime murat_han adında bir hesap açtım. Ve önceden ağabeyimin de burada fatihsi adında hesabı vardı. Ancak siz murat_han hesabını ağabeyimin açtığını iddia ederek ağabeyime çok hesaplılık nedeniyle 23 Şubat 2015'e kadar ceza verdiniz. Technopat'ta bir aileden en fazla bir hesap açma kuralı vardı da biz mi bilmiyorduk? Ağabeyim Fatih Silan. Ben Murathan Silan. Farklı iki kişiyiz. Neden çok hesaplılıktan ceza verdiğinizi öğrenebilir miyiz? Eğer geçerli bir sebebiniz varsa 23 Şubat'a kadar cezasını çeksin. Hiçbir itirazım yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim önceki hesabım silinmişti hala anlamış değilim. Cezada almamıştım.

Benimde eski kullanıcı adımı, başka kullanıcıyla birleştirmişler. Yeniden üye olmak zorunda kaldım. Açtığım eski konu ve mesajlar başka bir kullanıcı adına görünüyor. Bir çok yere yazmama rağmen, ilgilenen olmadı.

Aynen benimkide öyle oldu ve silindi. Yöneticilerin bu konuyla ilgilenmesini istiyorum.

Hesaplarınız bizim moderasyon sistemimize takıldığı için ve hesaplarınızın aynı konuya cevap vermesinden dolayı çift hesap olarak iş yaptığını düşünerekten birleştirdik. Geri alma gibi bir işlem yapılmayacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı