Kardeşimi eğitiyorum kanalına ne oldu?

bence çok güzel bir kanaldı youtube un çöp zamanındaki bir cevherdi mizahıda kaliteliydi her abi kardeş arasında olan şeyleri anlatıyordu bu da tanıdık olduğu için hoşumuza gidiyordu güzel gidiyorduki her şey bitti bi anda kanal kötüye gidebilirdi ama gitmeme ihtimalide vardı tabi dc sine gittiydim bi ara ama bayadır duymuyordum kapatıldığını yeni öğrendim ve bahadır yani kardeşinin YKS sınavı için ara verdikleri söylentileride var ardından üniversiteye başka şehre gitti içinde bırakmış olabilirler benim en büyük teorim yani bu

Uyanın bunu araştırdım ve biraz bilgi buldum. İlk önce kardeşinin Facebook hesabı Log in to Facebook devamı geliyor öğrendiğime göre ve bildiğime göre 2 kardeşleri daha var ve Ankara şehrindeler.

Hepinizin yardımı ile bulabiliriz.

Son düzenleme:
Uyanın bunu araştırdım ve biraz bilgi buldum. İlk önce kardeşinin Facebook hesabı Log in to Facebook devamı geliyor öğrendiğime göre ve bildiğime göre 2 kardeşleri daha var ve Ankara şehrindeler.

Kanka bahadır hamzaoğlu ve alperen hamzaoğlu, diye biliyordum isimlerini. bende bu kadar bilgi var.

Fatmagül Hamzaoğlu ablasının Facebook hesabı.

Son düzenleme:
içerik bulamadıkları için bıraktılar ve artık büyüdüler işleri var güçleri var artık youtube ile uğraşamazlardı hep aynı konsept olduğu için sıkıldılar içerik bulamadılar

Geri
Yukarı