Kardeşimi eğitiyorum kanalına ne oldu?

Daha fazla  
Bu kanalın ünlü olduğu günleri çok iyi hatırlıyorum. YouTube çöplüğünde bulunan bir altın cevherdi fakat çok kısa bir süre içinde ortada kayboldular . iscord sunucusunu ve Instagram hesaplarını kapatmışlar ya da ben bulamıyorum daha önce hiç takip etmedim veya katılmadım siz biliyor musunuz bu kanala ne olduğunu? Hiçbir açıklama bile yapmadan gittiler de çünkü. Eğer kalsalardı gelecekleri çok parlaktı adamların.

Son 3-5 videolarında bozmuşlardı iyice konseptlerini. Çok güzel videoları vardı o ayrı.
Katılıyorum.

En son DC sunucularını da kapattılar, hiçbir yerde haberleri yok. Aklıma kötü olasılıklar geliyor, doğruluk pay hiç yoktur, ön yargıdan ibarettir.

En son videoları "Atperen uyanıyor" idi. Paralel evren serisini bu videoyla (anlamsız bir şekilde) bitirmiştiler. İki kardeş arasında anlaşmazlıklar mı oldu? Ondan sonra hata yaptıklarını düşünüp hiçbir şey söylemeden Youtube'dan gittiler mi?

Katılıyorum.

En son DC sunucularını da kapattılar, hiçbir yerde haberleri yok. Aklıma kötü olasılıklar geliyor, doğruluk pay hiç yoktur, ön yargıdan ibarettir.

En son videoları "Atperen uyanıyor" idi. Paralel evren serisini bu videoyla (anlamsız bir şekilde) bitirmiştiler. İki kardeş arasında anlaşmazlıklar mı oldu? Ondan sonra hata yaptıklarını düşünüp hiçbir şey söylemeden Youtube'dan gittiler mi?
Bir şey olduğu yok bıraktıklarını açıklamışlardı.

Geri
Yukarı