Kardeşimin koltuk altında yumuşak bir kitle var

LoxChatterb0x

Hectopat
Yer
İstanbul / Üsküdar
Daha fazla  
Arkadaşlar küçük kardeşimin (6) 2 gün önce koltuk altına dokunduğumuzda hissedilen yumuşak bir kitle hissettik. Kitleye dokunduğumuzda kardeşim canı acıyormuş gibi davranıyor. Ne olabilir bu? Doktora gideceğiz çarşamba günü ama önemli bir şey mi kestiremedik. Daha önce yaşadıysanız bildiğiniz bir şey varsa aktarırsanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar teker teker cevap veremiyorum kusura bakmayın. Hepinize teker teker çok teşekkür ederim. Umarım kötü bir şey değildir abisi olarak bir üzüntüye kapıldım ve korkuyorum.

Geçmiş olsun Allah acil şifalar versin ama diğer arkadaşların dediği gibi buraya yazmanı telaşına bağlıyorum buraya yazarak kimseden fikir dışında kesin bir çözüm alamazsın sadece bu kitlenin ilerleyişini takip etmeyi unutmayın şimdilik.

Geçmiş olsun Allah acil şifalar versin ama diğer arkadaşların dediği gibi buraya yazmanı telaşına bağlıyorum buraya yazarak kimseden fikir dışında kesin bir çözüm alamazsın sadece bu kitlenin ilerleyişini takip etmeyi unutmayın şimdilik.

Yani kesin bir şey diyemeyeceğim ama bana göre ilk günkine göre biraz daha şişik geldi bu sefer. Bende acaba ne tetikleyebilir bu durumu buradan fikir almaya geldim. Çarşamba günü zaten doktora götüreceğiz ama evet dediğiniz gibi bizde telaşlandık.

Yeni konular

Geri
Yukarı