Kardeşten gizli tablet nasıl kullanılır?

Dalgamı geçiyorsunuz dövcek sonra içine kapanmaz o yaşlarda daha fazla asi olur size karışır ona verin ya da günde şu kadar saat gir de günde 30 dk ideal.

Çıldırırsa bunları deyin:
-Hayırdır Lan! Edepsiz yürü git şuradan sen kime bağırıyon bir daha bağırmayacaksın dayağı yersin
(Bağırırsa)
(Şlap)
Kendisi fırsatçılıkta Nobel Ödülü aldı. Birisi telefonla konuşurken telefon ister aksi takdirde konuşma esnasında rahatsız eder gibi.

Dalgamı geçiyorsunuz dövcek sonra içine kapanmaz o yaşlarda daha fazla asi olur size karışır ona verin ya da günde şu kadar saat gir de günde 30 dk ideal.

Yok annemden görüyom benim kardeşim mahalleyi ebe oldum diye ayağı kaldırdı annem in nasıl dövdüğünü görmedim ama mum gibi oldu
Uzun bir süre edepsizlik yapmadı bazen dövmek gerçekten işe yarıyor.(3 sene oldu şuan bir sıkıntısı yok)

Güzel bir dille anlatmaya çalış. Şiddetle yaklaşma çocuğa. Bugünler geride kalır ama ona yaptığın her hareket ileride sana geri döner. Bir defa dersin iki defa dersin üç defa dersin sıkıntı yok. Eğer inatçılığa devam ediyorsa bırak kardeşim. 2 yıl sonra üniversiteye gideceksin ve o günleri hatırlayacaksın. Unutma tablet gelip geçer ama kardeşin ne olursa olsun hep arkandadır.

Yeni konular

Geri
Yukarı