Karekök 0 serileri hakkında düşünceleriniz

Polinomları karekök 0 ve 345 ile kapattım. Ayrıca zaten özel ders alıyorum. İkinci dereceden denklemleri de kitapdan kapattım. Eşitsizlikleri EİS in föylerinden ve 345'in kitabından kapattım. Parabola henüz öyle bir el atamadım.

Parabolü en kısa sürede bitirin. Türevde lazım olan bir konu. Fakat bunlardan önce analitik bilmek daha önemli. Ben Analitiğe yeni başlayacağım. Apotemi ile gideceğim. Sana da Apotemi ile analitiği kapatmanı öneririm.

Karekök zor bir kitap ama zorluğu seni düşündürmesi değil işlem kalabalığı işlem yeteneğini geliştirmesi 345 nazaran biraz daha kolay ve yeni nesil.
TYT için dedikleriniz doğru, sınav sistemi bayağı değişti. Ancak AYT'de hala oldukça çok işlemli klasik tabir edilen sorular çıkıyor. Özellikle limit türev ve integralden.

Eğer ki değişmedi ise bir tan yeni nesil soru yoktu içerisinde.
5 ay kalmışken sana bir şey katmaz diyorum.
Hocam size kitabın inceleme linki atsam sizce çok değişmiş mi ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

TYT için dedikleriniz doğru, sınav sistemi bayağı değişti. Ancak AYT'de hala oldukça çok işlemli klasik tabir edilen sorular çıkıyor. Özellikle limit türev ve integralden.
Bilemiyorum hocam ben bir kitabı çözüp 10 bin yapanı görmedim ne yalan söyleyim ha yaptıysanız takdir ederim saygı duyarım helal olsun.

Bilemiyorum hocam ben bir kitabı çözüp 10 bin yapanı görmedim ne yalan söyleyim ha yaptıysanız takdir ederim saygı duyarım helal olsun.
4 Bin yaptım. 😃
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hiç değişmemiş valla. Sonuna 2-3 yeni nesil soru eklemişler %90ı hala aynı. 30 saniye izlemek yetti.
Ama 2018-2019 AYT türev integral sorularına falan bakarsanız zaten böyle sorular olduğunu göreceksiniz. Çok yeni nesil bir şey yok yani TYT sorularındaki gibi.

İzledim videoyu ilk kitabı gördünüz epey klasik 2. yeni kitap nazaran biraz daha yeni nesile kaymış fakat halen az yeni nesil sorusu hocam 345 i alıp sonuna kadar götürmeniz daha doğru olur derim ha arkadaşlar ne der bilemem illa çözeyim diyorsanız 345 öncelik verin.
4 Bin yaptım. 😃

Hiç değişmemiş valla. Sonuna 2-3 yeni nesil soru eklemişler %90ı hala aynı. 30 saniye izlemek yetti.
Ama 2018-2019 AYT türev integral sorularına falan bakarsanız zaten böyle sorular olduğunu göreceksiniz. Çok yeni nesil bir şey yok yani TYT sorularındaki gibi.
Dediğim gibi helal olsun benim sanırım sadece soru bankası 8 tane bitmiştir ayt matematik adına.

İzledim videoyu ilk kitabı gördünüz epey klasik 2. yeni kitap nazaran biraz daha yeni nesile kaymış fakat halen az yeni nesil sorusu hocam 345'i alıp sonuna kadar götürmeniz daha doğru olur derim ha arkadaşlar ne der bilemem illa çözeyim diyorsanız 345 öncelik verin.

4 Bin yaptım. 😃

Hiç değişmemiş vallahi. Sonuna 2-3 yeni nesil soru eklemişler %90ı hala aynı. 30 saniye izlemek yetti.

Anladım hocam, çok teşekkür ederim ikinizede.

İzledim videoyu ilk kitabı gördünüz epey klasik 2. yeni kitap nazaran biraz daha yeni nesile kaymış fakat halen az yeni nesil sorusu hocam 345 i alıp sonuna kadar götürmeniz daha doğru olur derim ha arkadaşlar ne der bilemem illa çözeyim diyorsanız 345 öncelik verin.

Dediğim gibi helal olsun benim sanırım sadece soru bankası 8 tane bitmiştir ayt matematik adına.
Hocaların dağıttığı fotokopidir şudur budur onları da bolca çözmüştüm ama sanırım onları çözmeyen yoktur zaten.

345 Kötüdür falan demiyorum ben yanlış anlaşılma olmasın bu arada. İkisi de güzel kaynaklar. Sadece ben Karekök'ü çözdüm diye onu örnek verdim. Önemli olan seviyenize uygun bir kaynak alıp onu didik didik edene kadar diğerine geçmemek. Bu durumda 345 de Karekök de birbirine yakın seviyedeler zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı