Karekök sıfır matematik nasıldır?

muratzaydin

Centipat
Daha fazla  
Selam karekök sıfır mat - geometri nasıldır başlamak için kolay-orta düzey daha iyi yayın var mı tavsiye edebileceğiniz? ( ayrıca 10-15 civarı bir net istiyorum temelim az buz var ne önerirsiniz? )

Antremanlarla matematik tam başlangıç seviyesidir. Karekök biraz daha zor, ablam kullanmıştı eskiden ve ona orta seviye denilebilir.

Orta değil. Palme bile orta sayılıyor. Antrenmanlarla matematikten bir tık daha zor diyebiliriz.
Palme eskiden orta-zor deniliyordu bence coğrafyası var orta zorlukta garip gelmişti. Teşekkürler bilgi için.

Kendimi seviyorum. Gerçekçi düşünmek gerekirse ortalama altı bir öğrenciydim. O yüzden böyle bir bilgi vermek istedim.
Hocam belki konudan çıkacağım fakat öğrenciydim dediniz, nasıl aştınız bunu? Yani kaçıncı sınıfsınız fikrim yok belkide üniversiteye gidiyorsunuz. Nasıl ders çalışmayı alışkanlık edindiniz? Ben 10.sınıfım ve 8.sınıfta çok fazla çalıştım fakat 9.sınıfta bıraktım. 1 hafta sonra sınavlar var sizin tavsiyeniz varsa ilk sınavlardan 60-70 alıp 2. sınavlara güzel girmek isterim.

Hocam belki konudan çıkacağım fakat öğrenciydim dediniz, nasıl aştınız bunu? Yani kaçıncı sınıfsınız fikrim yok belkide üniversiteye gidiyorsunuz. Nasıl ders çalışmayı alışkanlık edindiniz? Ben 10.sınıfım ve 8.sınıfta çok fazla çalıştım fakat 9.sınıfta bıraktım. 1 hafta sonra sınavlar var sizin tavsiyeniz varsa ilk sınavlardan 60-70 alıp 2. sınavlara güzel girmek isterim.
Ben üniversite okumadım. Lise mezunuyum. Her şey irade. Güzel yerlere gelmek istiyorsan ruhsuz, robot gibi ders çalışacaksın.

Antremanlarla matematik tam başlangıç seviyesidir. Karekök biraz daha zor, ablam kullanmıştı eskiden ve ona orta seviye denilebilir.
hocam onu çok önceden bitirmiştim, bu kitapla başlasam çok mu zorlanırım ki

Karekök sıfır kullan. 2+2 gibi aptalca soruları yok.

Daha sonrası hangi kitaba geçeyim hocam?

Geri
Yukarı