Kargo 5 gündür transfer aşamasında

Sherlocat

Hectopat
Daha fazla  
Koltuk kategorisini seçmemin nedeni kargo ile ilgili bir kategori göremedim. Trendyol'dan koltuk siparişi vermiştik. 24 Ağustos'ta gönderi hazırlandı ve transfer aşamasındaydı. 5 gündür ise bir haber yok kargodan. Transfer aşamasında ne demek?

Gönderi ile alıcı şubeler arasındaki taşıma sürecine transfer aşaması deniyor. Sipariş ettiğin sitede teslimat süresi yazmıyor mu? Koltuk ağır eşya olduğu için geç gelebilir.

MNG Kargo.
Gönderi ile alıcı şubeler arasındaki taşıma sürecine transfer aşaması deniyor. Sipariş ettiğin sitede teslimat süresi yazmıyor mu? Koltuk ağır eşya olduğu için geç gelebilir.

24 Ağustos'ta kargoya verildi. 4-6 gün arasında gelebilir yazıyor.
Hocam mesela siz İstanbul da oturuyorsunuz fakat sipariş ettiğiniz ürün Ankara da. İlk başta ürün Ankara'dan istanbula tranfser ediliyor. Sonra İstanbul da ki dağıtım merkezinden dağıtıma çıkıyor.

Yani şu an yolda o zaman değil mi?

MNG Kargo için normal 20 günde kargo götüremeyen bir firma.

Hocam arayın müşteri hizmetlerini desem müşteri hizmetleri asker arkadaşım gibi konuşuyor yapacak bir şey yok bekleyeceksiniz.

Başka kargo seçeneği de yoktu ki. Samsun'da Amazon'dan kitap sipariş ettiğimizde Prime olduğumuz için 2 günde getirmişti MNG. Tabi biz o zaman MNG hızlı sanmıştık Prime olduğumuzu bilmediğimiz için.
@Sherlocat

Ürün bulunduğun yere geliyor şu an. Bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum ama istersen Mng'nin WhatsApp hattına yazabilirsin.

Herhangi bir hareket olmayınca bi' meraklanmıştık.

Konu çözülmüştür. Çünkü yoldaymış inşaallah hızlı gelir.
6 gündür ürün İzmir'de bekliyor. Bu nasıl bir iş, 4-5 güne ürünün elime ulaşması gerekirken 6 gündür İzmir'de.

_20210830_192428.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı