Gaming.gen.tr kargo kaç gündür "hazırlanıyor" aşamasında

Katılıyorum. Müşteri hizmetlerine bağlanmak 1 saat, verdikleri cevap 1 dakika. Yalnızca yapabileceğimiz bir şey yok, bilgimiz yok diyorlar.
Bağlanması ayrı dert bağlandıktan sonra konuşması ayrı dert. Kendi aralarında da iletişim problemi var müşteri hizmetleri bir şey söylüyor ama sonra aradığında farklı bir şey söylüyorlar yanlış bilgi verdikleri için 1 ay bilgisayarımı kullanamamıştım.

Bağlanması ayrı dert bağlandıktan sonra konuşması ayrı dert. Kendi aralarında da iletişim problemi var müşteri hizmetleri bir şey söylüyor ama sonra aradığında farklı bir şey söylüyorlar yanlış bilgi verdikleri için 1 ay bilgisayarımı kullanamamıştım.
Şu an sorun kalmadıysa çok iyi. Sisteminiz de çok güzelmiş. Güle güle kullanın.

Şu an sorun kalmadıysa çok iyi. Sisteminiz de çok güzelmiş. Güle güle kullanın.
Coil whine için değişim yaptım yeni gelen üründe de cw çıktı boşuna 1.5 ay falan uğraşmış oldum fakat firma beni çok yordu bu süreçte. Böyle kullanmaya alışmaya çalışıyorum şu an.

Aynen öyle hocam birkaç gün depodan tedarik etme süreci var, ettikten sonra 1 2 günde toplayıp kargoya teslim ediyorlar bana 1.5 haftada falan gelmişti gerçi bayrama denk getirmiştim.

Hocam PC arızalı vs değildi değil mi? Çok fazla yerde gördüm kötü bir şekilde geliyor diye.

Kaç gün geçti?
Eğer 10 günü geçtiyse iptal edin.
yok hocam 3.5 gün falan oldu

Geri
Yukarı