Kargo hareket bilgisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

medal55

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ürün 22.30 itibariyle en üstteki durumdaki gibi gözüküyor. Bunun anlamı nedir? Kargo yola çıkmış mı yani? Bu arada Malatyaya gelecek kargo.

Screenshot_2014-10-14-23-23-06.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ankara'da ki UPS deposunda, yarın sabah yola çıkacak sanırım.

Teşekkürler o zaman, en geç perşembe günü elimde olur sanırım?

İnşallah kardeşim :)

Sağolasınız :D

Kardeşim ''saolasınız'' yazdınız ama bu formda illa İstanbul ağzı konuşmanız şart. Ban yiyebilirsin Türkçe kurallarına uymadın diye :D Türkçe kurallarına uyma meselesini çok abartıyor Technopat, sanki İran'da yaşıyoruz sıkı yönetim var :D

@zzaf :) O kadar hataya bir şey demeyiz. En azından ben demem. Ayrıca senin yazdığın İstanbul küçük başlanmaz özel olduğu için.

Konu sahibi, Kargo Ankara şubeye gönderilmiş. Ankara şube depoya kaldırmış ve sırasını bekliyor yola çıkmak için :) Ne zaman çıkar bilemeyiz. 1 gün içinde işleme alınması gerekli normalde depodan.

Kardeşim ''saolasınız'' yazdınız ama bu formda illa İstanbul ağzı konuşmanız şart. Ban yiyebilirsin Türkçe kurallarına uymadın diye :D Türkçe kurallarına uyma meselesini çok abartıyor Technopat, sanki İran'da yaşıyoruz sıkı yönetim var :D
Bence bir abartma yok. Eğer bir milletin yazı dili parçalanırsa o millet dağılır. Bu "slm" "nbr" gibi kelimeler milletimizin altına konulmuş bir dinamit gibi.

Bence bir abartma yok. Eğer bir milletin yazı dili parçalanırsa o millet dağılır. Bu "slm" "nbr" gibi kelimeler milletimizin altına konulmuş bir dinamit gibi.

Evet ''slm'' ve ''nbr'' konusunda haklısınız ona bende karşıyım ancak ban verilirken banın sebebi gösterilmeksizin ban atılıyor. Biz hatamızı bilmezsek sonsuza kadar aynı hatayı yapmaya devam ederiz en azından yanlış yaptığımız yer hakkında bilgi mesajı gönderin.

Evet ''slm'' ve ''nbr'' konusunda haklısınız ona bende karşıyım ancak ban verilirken banın sebebi gösterilmeksizin ban atılıyor. Biz hatamızı bilmezsek sonsuza kadar aynı hatayı yapmaya devam ederiz en azından yanlış yaptığımız yer hakkında bilgi mesajı gönderin.
Bana bilgi mesajı geliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı