Kargo için PTT kullanmayın

Vereceksin Besim Tibuk'a satıverecek. Yıl olmuş 2023, Aras Kargo bile kendini düzeltmiş, bunlar hala iş yapmıyor. Pakedi eşeğe bağlayıp kulağına adresimi fısıldasalar daha çabuk elime ulaşırdı.

Dostum aras a çok yükleniyordu insanlar bir ara. Benim aras genel müdürlükte çalışan bir arkadaşım vardı, aras neden böyle diye sormuştum. O dönem için aras günde diğer kargo firmalarının toplamından fazla taşıma yapıyor demişti. Bu pandemi öncesi geçen bir konuydu sonra ne oldu bilmiyorum.

Dostum aras a çok yükleniyordu insanlar bir ara. Benim aras genel müdürlükte çalışan bir arkadaşım vardı, aras neden böyle diye sormuştum. O dönem için aras günde diğer kargo firmalarının toplamından fazla taşıma yapıyor demişti. Bu pandemi öncesi geçen bir konuydu sonra ne oldu bilmiyorum.

Biliyorum o eskidendi işte. Şu ortamda PTT denen kurumun hala var olma sebebi tamamen varlık fonuna bağlı olması. İş yapmıyorlar ama ben cebimden besliyorum adamları.

Biliyorum o eskidendi işte. Şu ortamda PTT denen kurumun hala var olma sebebi tamamen varlık fonuna bağlı olması. İş yapmıyorlar ama ben cebimden besliyorum adamları.
PTT nin tek iyi yanı ucuz olması onu da rezil hizmetle kapatıyorlar insan keşke 100 lira daha vereydim de başka kargoyla alaydım diyor bazen

30 Kasım'da Ankara'dan Konya'ya kargo veriliyor sonra Konya da gerçekleme düzenlendi deyip Afyon'a yollluyorlar tekrar getiriyorlar yine gerçekleme düzenlendi diyorlar dağıtıma çıkartıp sonra başka şubeye götürüyorlar bir gün daha hiç oluyor. Arıyorum en yakın zamanda gelecek diyorlar bende artık bari en azından şuraya yazayım da içimde kalmasın dedim.Eki Görüntüle 2043016
Kargon ulaştı mı eline ben de aynı olayla karşı karşıyayım.

Geri
Yukarı