PTT Kargo 6 gündür gelmediği için şubeden teslim alınabilir mi?

Ömer Demirci34

Centipat
Daha fazla  
PTT kargom 6 gündür gelmedi 6. günde ilçeye geldi Sivas / Şarkışla geldi ama nedense PTT Kargo Şarkışla'yı aradığımda açtılar ve bir anda cızırtılar oluşmaya başladı aşırı. Sonra bir adamın nefes almasını duydum ben alo alo diyorum tınlamıyolar. Sonra bir ekrana vurma sesi geldi pıt diye kapandı telefon. 26 saniye sürdü konuşma yani anlayacağınız telefona da bakmıyolar. Ben bu kargoyu şubesine gitsem alabilir miyim? PTT Kargo takip no: KP04824491099

Son düzenleyen: Moderatör:
PTT kargom 6 gündür gelmedi 6. günde ilçeye geldi Sivas / şarkışla geldi ama nedense PTT Kargo şarkışla'yı aradığımda açtılar ve bir anda cızırtılar oluşmaya başladı aşırı. Sonra bir adamın nefes almasını duydum ben alo alo diyorum tınlamıyolar. Sonra bir ekrana vurma sesi geldi pıt diye kapandı telefon. 26 saniye sürdü konuşma yani anlayacağınız telefona da bakmıyolar. Ben bu kargoyu şubesine gitsem alabilir miyim? PTT Kargo takip no: Kp04824491099.

Eğer şubede işe şubede size yakınsa gidin alın kimliğinizi yanınıza almayı unutmayın. Ve şubeye bu sabah girmiş kargonuz hocam.

Gönderi takibe gir öğle saatleri. Eğer dağıtıma çıktı yazıyorsa kargo şubede değildir kuryede ve evine gelmesini bekleyeceksin. Dağıtıma çıktı yazmayan mesai gününde kimliğinle git şubeye alırsın kargoyu.

Yeni konular

Geri
Yukarı