Kargo ile gelen PC nasıl teslim alınmalı?

uhraniers

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Vatan'dan bilgisayar aldım kargo ile gelecek nasıl teslim almam lazım? Herhangi bir zararda ne olacak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurye kapıya gelince iki dakika beklet kutuyu onun gözü önünde aç. Kasada yada kutuda bir hasar var mı diye kontrol et. Eğer hasar varsa yada içine sinmez ise teslim almayabilirsin.

Merhaba, Vatan'dan bilgisayar aldım kargo ile gelecek nasıl teslim almam lazım? Herhangi bir zararda ne olacak?
Vatan'dan kargo ile bilgisayar alınmaz. Bir hasar çıkarsa tek başına kalırsın büyük sorun yaşarsın. Bu yönde tonla şikayet var. Vatan'dan alacaksan gidip mağazasından almanı öneririm.

Montajsız gelecek parçalar her yerini açayım mi?
Montajsız ise sadece kutuların kendilerine bak. Dışında hasar varsa teslim almak zorunda değilsin. Tutanak tutturursun. Hasar yok teslim aldın diyelim, bu sefer kutuları açarken video çek ki kutudan hasarlı parça çıkarsa kanıtın olsun.

Vatan'dan kargo ile bilgisayar alınmaz. Bir hasar çıkarsa tek başına kalırsın büyük sorun yaşarsın. Bu yönde tonla şikayet var. Vatan'dan alacaksan gidip mağazasından almanı öneririm.
Maalesef kargo da bir sorun olursa çoğu firma sorumluluk kabul etmiyor, biraz şans işi. O yüzden teslim alırken dikkat etmeli.

Maalesef kargo da bir sorun olursa çoğu firma sorumluluk kabul etmiyor, biraz şans işi. O yüzden teslim alırken dikkat etmeli.
İnternetten alınacaksa satıcı olarak Hepsiburada ya da Amazon tercih edilirse sorun yaşanmaz. Vatan gibi yerler bir hasar durumunda servis raporu falan isteyip işi yokuşa sürüyorlar.

Hocam aldım bile kargoya verilmedi daha bana yakın olan bir şubedeymiş müşteri hizmetlerini arayıp mağzadan elden alma gibi bir sansım var mı?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı