Kargo ile masaüstü bilgisayar göndermek

Geçen sene İstanbul dan Nevşehir e PTT ile Thermaltake Core V31 kasamı yolladim. Çok iyi kutulara sarmalayip kargolamama rağmen işlemci fanı yerinden çıkıp kasanın içinde sallanarak ekran kartını kırmıştı. Tabi onlari sökmemek benim hatam. Yani gönderecekseniz bile üst üste kutulara koyup iyice sarın derim. Bir de benim düştüğüm hata ya düşmeyin.

Geçen sene İstanbul dan Nevşehir e PTT ile Thermaltake Core V31 kasamı yolladim. Çok iyi kutulara sarmalayip kargolamama rağmen işlemci fanı yerinden çıkıp kasanın içinde sallanarak ekran kartını kırmıştı. Tabi onlari sökmemek benim hatam. Yani gönderecekseniz bile üst üste kutulara koyup iyice sarın derim. Bir de benim düştüğüm hata ya düşmeyin.

O konuda sıkıntı yok çok iyi paketledim herşeyi orjinal kutularına koydum.

Hepinize teşekkürler bugün kargoya verecektim ama şana eseri arkadaşımın izmirde işi çıktı bende arabayla gönderdim konu kilitlenebilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı