Kargo kaç günde gelir?

Pikachuuğ

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASrock B550M-HDV Ryzen 5 5500 Thermaltake TR2 Series 550W XPG Gammix D30 8x2 Sapphire RX 580 4Gb
Merhaba cumartesi günü İtopya'dan monitör almıştım hafta sonu olması dolayısıyla pazartesi günü sabah saatlerinde faturalandi ve akşam üzeri saat 4 civarı kargoya verildi diye gözüküyordu kargo şirketi yurt içi İstanbul'dan elazığa gelecek bulunduğum konuma sadece salı günü dağıtım yaptıkları için 1 hafta bekleyemem acentede yakın olduğu için ben gidip alacağım yani acenteden acenteye gelmiş olacak kargonun yarın gelme ihtimali nedir sizce?

Merhaba cumartesi günü İtopya'dan monitör almıştım hafta sonu olması dolayısıyla pazartesi günü sabah saatlerinde faturalandi ve akşam üzeri saat 4 civarı kargoya verildi diye gözüküyordu kargo şirketi yurt içi İstanbul'dan elazığa gelecek bulunduğum konuma sadece salı günü dağıtım yaptıkları için 1 hafta bekleyemem acentede yakın olduğu için ben gidip alacağım yani acenteden acenteye gelmiş olacak kargonun yarın gelme ihtimali nedir sizce?

Ben monitör aldım 5 günde geldi.

Hayır harput şubesine gelecek ve evet Gigabyte aldim.

3 gün sonra alacağım bitmez umarım fiyatı çok uygun.
Evet çok iyi bir model bayağıdır bekliyordum arkadaşımın da tavsiyesiyle aldım.

Mesafe bir hayli uzakmış. Ama kargo takip numaranızdan kargonuz taşımada mı vs. nerede olduğunu görebiliyorsunuz diye biliyorum.

Sürekli takip ediyorum meraktan şu an taşıma durumunda diyor pazartesi günü saat 4'ten beri en sonda dün gece bu saatlerde güncelleme olmuş.

Tahminimce 2 en fazla 3 gün sürer. P. Tesi 4'te kargoladılar sa yarını da çarşamba olarak düşündüğümüzde en geç perşembe elinde olur.

Ek olarak pazartesi gunu aradım acenteyi 2 gün sonra bize gelir dediler bugün aradigimda yarın gelir dediler eğer aksaklık olmazsa yarın alırım umarım sabırsızlıkla bekliyorum.

Geri
Yukarı