Kargo PTT ile yola çıkmış

682784

Hectopat
Makaleler
6
Arkadaşlar oda dekorasyonu için sipariş oluşturmuştum. 25 TL'lik ürüne 25 TL'lik kargo çıktı. Neyse sipariş verdim sonrasında kargoya verildi diye mesaj geldi, bir de ne göreyim PTT Kargo. Torunlarıma kargoyu almaları için vasiyet bırakmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? Belki torunlarıma kalmaz çocuklarıma yetişir. Ben Yozgat'tayım Ankara'dan gelecek kısmen yakın yerler.

IMG_20230308_123421.jpg

PTT'yi o kadar kötülüyorlar ama ben hiç o kadar kötü iş yaptıklarını görmedim. Her siparişim vaktinde geldi. Burada maksat markadan ziyade şubeler önemli. Senin oradaki şuben düzgün iş yapıyordur sorunsuz alışveriş gerçekleştirirsin. Bu diğer kargolar için de geçerli. X kargonun y şubesi sorunlu diye tüm kargo firması sorunlu olacak diye bir şey yok. :D

Bizim buradakiyle 1 defa güzelinden sorun yaşamıştım ve o benim için PTT ile son ilişkimdi. 2-3 gün beklese anlarım da 10 gün mü ne sürmüştü.

PTT'yi o kadar kötülüyorlar ama ben hiç o kadar kötü iş yaptıklarını görmedim. Her siparişim vaktinde geldi. Burada maksat markadan ziyade şubeler önemli. Senin oradaki şuben düzgün iş yapıyordur sorunsuz alışveriş gerçekleştirirsin.
Arada denk geliyor sanırım. Bende de normalde güzeldi ama sonra bezdirdiler.

Geri
Yukarı