Kargo şirketinde staj yapılır mı?

Bilgici1

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Şu an 12.sınıfım makine fabrikasında staj yapıyorum ve ne işim var burada diyorum kendi kendime. Bölüm lojistik, sizce korgo şirketinde yapsam referans ve daha rahat bir iş mi olur? Şu an klimasız ortamda dışarıda eldivenle bir şeyler taşıyorum :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Lojistik bir nevi taşıma işleri falan olduğu için normal fabrikada olmanız. Kargo şirketide sizi zorlar emin olun.

Lojistik bir nevi taşıma işleri falan olduğu için normal fabrikada olmanız. Kargo şirketide sizi zorlar emin olun.
hmm hocam ama stajyerim çok yükleniyorlar fabrikadakiler ben kargo şirketine gitsem en azından dağıtım vs daha kolay olmaz mı? Staj yeri değişikliği kötü mü olur sizce?

Hmm hocam ama stajyerim çok yükleniyorlar fabrikadakiler ben kargo şirketine gitsem en azından dağıtım vs daha kolay olmaz mı? Staj yeri değişikliği kötü mü olur sizce?

Hocam kargoda sizi dağıtıma vereceklerini sanmıyorum sizi araç yüklemesine verirler. Bence fabrikadaki yetkililer ile konuşsanız falan olmaz mı hani çok yükleniyorlar gibi.

Hocam kargoda sizi dağıtıma vereceklerini sanmıyorum sizi araç yüklemesine verirler. Bence fabrikadaki yetkililer ile konuşsanız falan olmaz mı hani çok yükleniyorlar gibi.
olmaz arkadaş velisi vs de geldi olmadı en son çıktı, arkadaşlarım var dediğiniz gibi kargo şirketinde araç yüklemesi ama o da günde 1-2 defa sonra masa başı gibi içerdeler klima vs var en azından. Ve dağıtıma çıkan arkadaşım var.

Geri
Yukarı