Çözüldü Kargo teslim yerine şube adresini yazmak sorun olur mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

pcdev3090

Decapat
Daha fazla  
İyi günler herkese! Ben internetten bir ürün almıştım. Ancak adres yerine ev adresim yerine kargo şube adresini yazdım. Herhangi bir problem olur mu? (siparişimi getirecek kargo ile adresini yazdığım kargo aynı bu arada)

Çözüm
İyi günler herkese! Ben internetten bir ürün almıştım. Ancak adres yerine ev adresim yerine kargo şube adresini yazdım. Herhangi bir problem olur mu? (siparişimi getirecek kargo ile adresini yazdığım kargo aynı bu arada)

Sıkıntı çıkartmaz ben PTT şirketinde yapmıştım kimliğinle giderek şubeden alabilirsin.

Sıkıntı çıkartmaz ben PTT şirketinde yapmıştım kimliğinle giderek şubeden alabilirsin.

Çözüm
Hayır sorun olmaz. Defalarca şube teslim şeklinde kargo aldım, sıkıntı çıkmadı. Eğer unutursanız arıyorlar şubede kargonuz var gelir misiniz diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı