Kargo yarın dağıtıma çıkar mı?

PKİDM'deyse yarına kadar torba kapandı olarak güncellenir.

Yani kargonuz bulunduğunuz ilçeye gidecek diğer kargolarla bir torbada birleştirilir ve torba ilçenize gelecek araca verilmek üzere hazırlanır. Torba kapandı güncellemesinden sonra PTT iş yerine sevk edilirse 1-2 gün içine gelecektir.
Şuanda bulunduğum ilçedeki şubede gösteriyor

O zaman kargo ilçenize gelmiş demektir. Yarın dağıtıma çıkar. Dağıtıma çıkmazsa ya da beklemek istemezseniz erkenden gidip alabilirsiniz şubeden.
Kardeşim sen olmasan ne yapardım bilmiyorum çok teşekkür ederim konuya cevap yazan diğerleri hep dalga geçti ama sen öyle değilsin

Kardeşim sen olmasan ne yapardım bilmiyorum çok teşekkür ederim konuya cevap yazan diğerleri hep dalga geçti ama sen öyle değilsin
Rica ederim. Fakat şube uzaktaysa gitmeden PTT'yi aramanızı ya da +90 850 255 1788 numarasına bağlı WhatsApp destek hattından emin olmak adına sorgulama yapmanızı tavsiye ederim. Benim yüzümden bir sıkıntı yaşamanızı istemem.

Rica ederim. Fakat şube uzaktaysa gitmeden PTT'yi aramanızı ya da +90 850 255 1788 numarasına bağlı WhatsApp destek hattından emin olmak adına sorgulama yapmanızı tavsiye ederim. Benim yüzümden bir sıkıntı yaşamanızı istemem.
Knk WhatsApp destek hattına ne yazıyım

Yeni konular

Geri
Yukarı