Kargocunun kargoyu kapı önüne koyup gitmesi normal mi?

Hepsiburada ile Amazon sürümden kazanma mantığında çünkü. Diğerleri daha çok teslim edelim mantığındalar.
Benim açımdan teslimat kodu alan kargolar tercih sebebi hocam. Bu açıdan evet kazanıyorlar. Ürünü kapıya bırakmakla kargo arabasından yol kenarına fırlatmayı eşdeğer görüyorum çünkü birçok kez kapı zilimiz bile çalınmadı rastgele çöp çıkarırken ya da dışarı çıkarken vs. kargo geldiğini gördük. Tabii ki para verip aldığımız ürünün böyle sokağa atılması üzücü.

Hepsiburada ile Amazon sürümden kazanma mantığında çünkü. Diğerleri daha çok teslim edelim mantığındalar.

Hocam bu olayları yaşamayan tek kişi ben miyim? Şaka olsun diye söylemiyorum gerçekten PTT'nin geç getirmesi hariç hiçbir kargo firmasıyla asla ve asla sorun yaşamadım, sizin başınıza nasıl geliyor.

Hocam bu olayları yaşamayan tek kişi ben miyim? Şaka olsun diye söylemiyorum gerçekten PTT'nin geç getirmesi hariç hiçbir kargo firmasıyla asla ve asla sorun yaşamadım, sizin başınıza nasıl geliyor.

Ben de şahsi olarak bu son sipariş hariç yaşamadım. Ürün geçen perşembeden beri Hollanda gümrüğünde kerry logistic her seferinde farklı cevaplar veriyor. Şu an klavyemin hali belli değil.

Ben de şahsi olarak bu son sipariş hariç yaşamadım. Ürün geçen perşembeden beri Hollanda gümrüğünde kerry logistic her seferinde farklı cevaplar veriyor. Şu an klavyemin hali belli değil.

Yurt dışı olayına hiç bulaşmadım hocam o yüzden bir şey diyemiyorum.

Geri
Yukarı