Kargolar dağıtım yapar mı?

Yeniçocuk

Kilopat
Makaleler
2
Merhabalar 10 Nisan'da The Witcher serisinin diğer kitaplarını almak istiyorum. Siparişi verip yaşadığım yerdeki şubeye gelince dağıtıma çıkar mı? Pazartesi günü verdiğim sipariş 2 günde hazırlanıp kargoya verildi bugün kargo geldi ve kendim gidip aldım çünkü dağıtıma verilmediği gibi şubede kargo arabaları bile yoktu.
Dağıtım yapmamalarının sebebi COVID-19 olabilir mi bu arada bugünkü kargo MNG idi.

Daha iki gün önce Yurtiçi Kargo ile teslimat aldım, asıl şu an dağıtım yapılır zaten.
Amaç insanların dışarı çıkmamasını sağlayıp alışveriş ihtiyaçlarını internetten gidermelerini sağlamak.

Ürününün geldiği saatte araçlar zaten dağıtımda olabilir. Kargo şirketleri şu anda aktif çalışıyor. Mecvut durumda 10 Nisan uzak bir tarih. O gün için kesin bir şey söylemek mümkün değil.

Geçen gün sipariş ettiğim ürün MNG kargo ile yollandı. Kapıya kadar kendileri getirdi. 2 günde geldi. Başka bir siparişim daha oldu Yurtiçi kargo ile yollandı. Onlar da yine 2 günde getirdiler fakat sokak kapısının önünde teslim ettiler.

Daha iki gün önce yurtiçi kargo ile teslimat aldım, asıl şu an dağıtım yapılır zaten.
Amaç insanların dışarı çıkmamasını sağlayıp alışveriş ihtiyaçlarını internetten gidermelerini sağlamak.

Öğlen şubeyi aradım dağıtıma çıkadabilir çıkmayadabilir dedi ondan kendim gidip aldım. Normalde MNG kargolarımı hep getiriyordu zaten.

her gün kargoyla bir şey alıyorum. çalışıyorlar. zaten daha fazla çalışmaları gerekiyor insanlar çıkıp almak yerine internetten söyledikleri için.
yurtiçi kargo vs., dhl gibi kargo şirketlerinin uyguladığı dijital sisteme geçtiler bu hafta. kalem vs. kullanmıyorlar.

Bende gelir diye düşünüyorum ama tabi bir riski var, kargocu günde kaç kişiyle temas kuruyordur. Bir sıkıntı çıkmasın sonra. Valla bu Pandemi iyice paronoya yapmaya başladı.

Merhabalar 10 Nisan'da The Witcher serisinin diğer kitaplarını almak istiyorum. Siparişi verip yaşadığım yerdeki şubeye gelince dağıtıma çıkar mı? Pazartesi günü verdiğim sipariş 2 günde hazırlanıp kargoya verildi bugün kargo geldi ve kendim gidip aldım çünkü dağıtıma verilmediği gibi şubede kargo arabaları bile yoktu.
Dağıtım yapmamalarının sebebi COVID-19 olabilir mi bu arada bugünkü kargo MNG idi.

Dün ve bugün N11'den aldığım Corsair Void Pro RGB SE ve Razer Basilisk V2 mouseum kapımda teslim edildi. Biri yurtiçikargo diğeri de aras kargoydu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı