Kargolar pazar günü yola çıkıyor mu?

alp15eren

Megapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Cumartesi günü verilmiş 2 kargom var. İkisi de dün akşam saat 7'den beri taşıma durumunda gözüküyor. Kargom şu an şubeye doğru yolda mıdır? Yoksa pazartesi günü mü yola çıkacak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Pazartesi çıkacak, pazar günleri çalışmıyorlar.

Ben çıkıyorlar diye biliyorum. Cumartesi günü yola çıktıysa başka şehirden geliyordur genelde pazartesi sabah dağıtılacağı il ya da şubeye varıyor böyle olduğu durumlarda. Pazar tırlar yolda beklemiyor yani onlar çalışmaya devam ediyor. Dağıtım olmuyor sadece

Cumartesi günü verilmiş 2 kargom var. İkisi de dün akşam saat 7'den beri taşıma durumunda gözüküyor. Kargom şu an şubeye doğru yolda mıdır? Yoksa pazartesi günü mü yola çıkacak?
Kargolar pazar günü sadece ilindeki veya ilçendeki aktarma merkezlerine gider. Daha sonrasın da pazartesi şubeye gelir.

Dün yola çıkmışsa bugün yolda olup yarın şubeye gelir diye düşünüyorum.
Mesela sen bir ürün aldın seninle aynı ilde olsa bile senin kargon bulunduğun ilçenin aktarma merkezine gider. Aktarma merkezleri 7/24 çalışır, bu sebep ile cumartesi kargoya verilmiş ise pazartesi veya salı eline ulaşır. Hepsiburada'nın kargo firması HEPSİJET pazar günü randevulu teslimatta yapabiliyor. Bunlar firmaya göre değişir. Yurtiçi,MNG,Aras,Sürat gibi kargo firmaları pazar günü sadece aktarma merkezlerine kargoyu gönderir zaten bu olması gereken şeyler.

Mesela sen bir ürün aldın seninle aynı ilde olsa bile senin kargon bulunduğun ilçenin aktarma merkezine gider. Aktarma merkezleri 7/24 çalışır, bu sebep ile cumartesi kargoya verilmiş ise pazartesi veya salı eline ulaşır.

Onu diyorum bende. Bugün o kargo varış şubesine ulaşmak için yolda. Pazartesi veya uzaklık mesafesine göre o gün varış şubesine ulaşır.

Yeni konular

Geri
Yukarı