Kargom ne zaman gelir?

İstanbul'dan Balıkesir 2 günde gelir. Kural budur normalde. Bazı kargo şirketleri kasti olarak hafta sonu teslimati geciktiriyorlar. Senin kargon en geç pazartesi sende olur. Kargo şirketlerinin tutumu belli olmuyor bazen çok yoğun olduklarında 1 gün geciktiriyorlar. Normalde yarın sende olması gerekiyor. Ürünün teslim bilgisi tarafında bu belirtilmiştir zaten. Tahmini teslimat tarihi yazar.

Bu tarz konularda cevap bulabileceğinizi sanıyor musunuz? Hayır ama konu açmak olsun. Kargonuz gelme süresi 2 gün ile 2 hafta arasındadır. Koşulları kimsenin bilmediğini bir durum için cevap istiyorsunuz. Burada kim ne derse desin cevap net olmayacaktır.

Asıl cevabı kargo şirketini arayıp öğrenebilirsiniz. Ki onlar bile size net cevap vermeyecektir.
Ben sadece fikir almak istedim. Kimseden de tam cevap istemedim.
Sadece bir fikir sahibi olmak istedim.
İstanbul'dan Balıkesir 2 günde gelir. Kural budur normalde. Bazı kargo şirketleri kasti olarak hafta sonu teslimati geciktiriyorlar. Senin kargon en geç pazartesi sende olur. Kargo şirketlerinin tutumu belli olmuyor bazen çok yoğun olduklarında 1 gün geciktiriyorlar. Normalde yarın sende olması gerekiyor. Ürünün teslim bilgisi tarafında bu belirtilmiştir zaten. Tahmini teslimat tarihi yazar.
Yok hocam teslim tarihi gözükmüyor.
Teşekkürler.
Arkadaşlar kargom geldi.
Ve 2 günde geldi.
Yardım edenlere teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı