Kargoya verilmiş ürün iade edebilir mi?

parker26strike

Picopat
Daha fazla  
Almaktan vazgeçtim iade edebilir miyim? Başka bir model beğendim.

resim_2021-08-19_150732.png
resim_2021-08-19_150748.png

Kapıyı açmayın, 2-3 gün sonra iadeye gider kendisi.

Son düzenleyen: Moderatör:
İade talebi oluştur sana verecekleri kodu teslime gelen kuryeye söyleyip iade edebilirsin. Yola çıkan kargo iade edilemiyor illa gelmesi gerek.
Kapıyı açmayın, 2-3 gün sonra iadeye gider kendisi.
Tam pısırık asosyal hareketi bu.

Normalde iade edemezsin, geldikten sonra oluşturabilirsin iade talebini. Ama Trendyol'un kendi firması olduğu için müşteri hizmetlerine sorman gerekiyor.

Ya bana sallayan arkadaşlar boş yapmayın otomatik iadeye gidiyor ürün kodla uğraşmadan. Gelmiş buradan asosyal hareketi diyor birde bana ve bilmeyen cahil arkadaşım parası da iade oluyor aldığın karta bilmeden boş yapma istersen.
Ürüne hiç dokunmadam iade etsem paramı almam kesin midir? Hemen diğer ürünü sipariş vermek istiyorum da.

Gerçekten böyle bir şey var mı?
Var tabii ki istemeden de olsa evde olmadığım için ürünü teslim edemediler. Almayınca iadeye gitti param kartıma geldi. Sen diğer arkadaşların dediğine bakma.

Ya bana sallayan arkadaşlar boş yapmayın otomatik iadeye gidiyor ürün kodla uğraşmadan. Gelmiş buradan asosyal hareketi diyor bir de bana ve bilmeyen cahil arkadaşım parası da iade oluyor aldığın karta bilmeden boş yapma istersen.

Var tabii ki istemeden de olsa evde olmadığım için ürünü teslim edemediler. Almayınca iadeye gitti param kartıma geldi. Sen diğer arkadaşların dediğine bakma.

O gün evde olmayacağım annem kargoyu alacak ona kargoyu alıp bir kenara koymasını söyledim işimizi sağlama alalım.

Geri
Yukarı