Kargoyu açmadan önce video çekmek

pe3ah

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, kısa bir süre sonra İncehesap üzerinden iPhone 11 almayı düşünüyorum. Fakat bende büyük bir şanssızlık var ya kargoda kırılır dökülürse diye, tedirginleşiyorum kargo geldiği zaman kutuyu açarken video çeksem ve telefon kırık çıkarsa bu video ile kendimi kanıtlayabilir miyim? Ya da direkt tutanak mı tutturmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kargocu geldiği zaman kutuyu iyice inceleyin(açmadan) eğer kutu sağlamsa yamuk/yırtık yoksa teslim alın ve kargocuyla vedalaşın. Eve çıkın kutuyu açmadan video çekmeye başlayın ve telefonun sorunsuz bir şekilde tüm özelliklerinin çalıştığını anlayana kadar da kapatmayın. Bu kadar.

Kargocuların iş yükü çok fazla. Siz, dışındaki poşeti çıkarıp kutuya erişmeden önce videoya çekerseniz daha iyi olur.

Kargocu geldiği zaman kutuyu iyice inceleyin(açmadan) eğer kutu sağlamsa yamuk/yırtık yoksa teslim alın ve kargocuyla vedalaşın. Eve çıkın kutuyu açmadan video çekmeye başlayın ve telefonun sorunsuz bir şekilde tüm özelliklerinin çalıştığını anlayana kadar da kapatmayın. Bu kadar.
hocam bazı kargocular o kadar şaheserler yaratıyor ki geçen kuzenimin başına geldi telefon almıştı kutu kusursuzdu kutuda ne bi ezik ne de bir büzük vardı telefonun üstünden makam aracı geçmiş gibi ezilmişti
kargocu gelir gelmez tutanak tut desem sonra kargocuyu yollasam o tutanak ile işlem yapabilir miyim

Merhabalar, kısa bir süre sonra İncehesap üzerinden iPhone 11 almayı düşünüyorum. Fakat bende büyük bir şanssızlık var ya kargoda kırılır dökülürse diye, tedirginleşiyorum kargo geldiği zaman kutuyu açarken video çeksem ve telefon kırık çıkarsa bu video ile kendimi kanıtlayabilir miyim? Ya da direkt tutanak mı tutturmalıyım?

Video çek yıllardır 1 kere iade alamadığım olmadı bu teknik sayesinde :)

Yeni konular

Geri
Yukarı