Çözüldü Kargoyu aile üyesi alabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

akın_bey

Decapat
Daha fazla  
Selam.
19 Nisan da diş hastanesinde randevum var fakat sipariş ettiğim 3 üründen 2 tanesi tahmini teslimat tarihi 19 Nisan olarak gözüküyor.
Benim yerime annem alabilir mi?
Trendyol Express.

Selam.
19 Nisan da diş hastanesinde randevum var fakat sipariş ettiğim 3 üründen 2 tanesi tahmini teslimat tarihi 19 Nisan olarak gözüküyor.
Trendyol Express.

Alıyor fakat bazı firmalar T.C. istiyor zaten aile fertleri kendi T.C.'sini veriyor.

Kodu verirsen veriyorlar. Kod yoksa da TC isteyip veriyorlar. Her turlu alabilir.

Selam.
Trendyol Express.
Gelen kodu annenize atın o verir ve sonra Trendyol size isim soyisim(yakını) şeklinde mesaj atacak

Tamam teşekkürler daha önce ilk önce telefon ile arıyorlardı evde misiniz falan sonra kodu söyledikten sonra kendim teslim alıyordum. Muhtemelen gene arayacaklardır telefon ile durumu izah ederim kodu da bırakırım.

Tamam teşekkürler daha önce ilk önce telefon ile arıyorlardı evde misiniz falan sonra kodu söyledikten sonra kendim teslim alıyordum. Muhtemelen gene arayacaklardır telefon ile durumu izah ederim kodu da bırakırım.
Belki sizin orada öyledir ama bizim burda ben anneme kodu atıyorum kargocu da anneme kodu ve adını soruyor ve yakını teslim aldı diye mesaj atılıyor.sadece adresi bulamadiginda aradığı oldu.

Geri
Yukarı