Karınca Yemek

Yatıyordum yatağımda sonra gidim su içim dedim önceden içtiğim bardak mutfakta duruyordu bende kirletmeye gerek yok aynı bardaktan içeyim dedim sonra içerken böyle bir şey geldiğini fark ettim ağzıma. Bir şey değildir deyip devam ettim sonra bardağa bir bakim dedim en az 7 8 tane karınca var içinde. Bir şey olmaz biliyorum ama yine de sorayım dedim.

Çok zararı olacağını sanmıyorum. Afiyet olsun.

Bu nasıl bir rahatlık herif 8 karıncayı görmemiş. :)
bardak plastik olduğundan dışarıdan göremedim ama rahatlık vardı haklısın 😅
Hocam öncelikle geçmiş olsun der korona virüsün yarasa yiyerek başladığını hatırlatırım ya sizde yeni bir virüs üreteceksiniz ya da Spider-Man misali yerli atom karınca olursunuz. Tabi ki bir şey olmaz hocam ama bir doktora görünmekte fayda var.
hocam mesajınızı şimdi gördüm Antman oldum Spiderman olamadım yakında örümcek girerse bardağıma belki Spiderman de olurum inşallah

Son düzenleme:
Yatıyordum yatağımda sonra gidim su içim dedim önceden içtiğim bardak mutfakta duruyordu bende kirletmeye gerek yok aynı bardaktan içeyim dedim sonra içerken böyle bir şey geldiğini fark ettim ağzıma. Bir şey değildir deyip devam ettim sonra bardağa bir bakim dedim en az 7 8 tane karınca var içinde. Bir şey olmaz biliyorum ama yine de sorayım dedim.
Hocam okurken biraz igrendim hicbirsey olmaz 1 dakika icinde olmustur ama benim basima ayni olay gelseydi tranva gecirmekten giderdim.

Bolca su içip mideye ulaşmasını sağlayın. Mide asidi gerisini halleder zaten.
Peki bakterili bir şey yiyince neden mide bulantısı oluyor? Mide asidi bazı bakterileri eritmiyor mu?

Bu konuyu görünce aklıma bu geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı