Kariyer modu olan araba oyunu önerisi

Forza Horizon 4 birazcık arcade ancak tercih edilebilecek en iyilerden.
Klasikler: NFS U2 MW.
Simülasyon: Forza motorsport 7-Need for Speed Shift-F1 serisi.
Rally cross: Dirt Rally 2.0.
Absürt vurdulu kırdılı: Fallout.

Forza Horizon 4 birazcık arcade ancak tercih edilebilecek en iyilerden.
Klasikler: NFS U2 MW.
Simülasyon: Forza motorsport 7-Need for Speed Shift-F1 serisi.
Rally cross: Dirt Rally 2.0.
Absürt vurdulu kırdılı: Fallout.
Fallout evet "Flatout" oynadım ve gerçekten çok keyif aldım. Flatout 4 oynamayı düşünüyorum birde NFS carbon. Forza motorsport nasıldır? smilasyon sürüş yapısına sahipse beni bayar hocam.

Fallout evet "flatout" oynadım ve gerçekten çok keyif aldım. Flatout 4 oynamayı düşünüyorum bir de NFS Carbon. Forza motorsport nasıldır? Smilasyon sürüş yapısına sahipse beni bayar hocam.

O zaman Forza motorsportu geç bayağı bir simülasyon o sen kıy paraya Forza bir dene bir de dediğin gibi Carbon deneyebilirsin. O kadar iyi bir oyun değildir ama fena değildir en son 8 yaşımda oynamıştım.

O zaman Forza motorsportu geç bayağı bir simülasyon o sen kıy paraya Forza bir dene bir de dediğin gibi Carbon deneyebilirsin. O kadar iyi bir oyun değildir ama fena değildir en son 8 yaşımda oynamıştım.
Carbon dönemine göre güzel bir oyun olmuş olabilir. Ben ilk defa 3 sene öncesinde oynamış sonrasında ısınamayıp bırakmıştım. Oyunda farklı özelliklere sahip yarışçı grupları kontrol etmek çok hoş glememişti. Ama Need For speed shift serisi Carbon yerine oynanılabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…