Karlı bir yerde başlayan mobil oyun

Enis00

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık 3 sene önce Apple Arcade üzerinden indirdiğim mobil oyunun ismini hatırlamıyorum, bu yüzden yardıma ihtiyacım var. Oyun yukarıdan baktığımız hikayeli bir oyundu, oyun karlı bir yerde başlıyordu ve sanırım kayıp olmuştuk veya uçağımız düşmüştü tam hatırlayamıyorum. Ara sıra da geçmişe dönüyorduk geçmişte sanırım bir kadın vardı. Geçmiş şehirde geçiyordu yanlışım yoksa. Hatırladığım şeyler bunlar oyun hakkında bugün baktığımda Apple Arcade'de bulamadım oyunu ismini hatırlamadığım içinde bakamıyorum oyuna. Oyunun ismini bilenler yardımcı olabilirse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
3 yıl önce kullandığınız aynı email hesabıyla mı giriş yapıyorsunuz şuan? Eğer aynı hesapsa Satın alınanlar kısmında "Bu iphone'da olmayan" kısmından eskiden yüklediğiniz tüm uygulama ve oyunları görebilirsiniz.

Sneaky Sasquatch , The Pathless veya Sayonara Wild Hearts olabilir mi?
Hayır değil,oyun daha çok hikaye anlatıyor gibi biraz daha ciddi tarzda ilerleyen bir oyun.

3 yıl önce kullandığınız aynı email hesabıyla mı giriş yapıyorsunuz şuan? Eğer aynı hesapsa Satın alınanlar kısmında "Bu iphone'da olmayan" kısmından eskiden yüklediğiniz tüm uygulama ve oyunları görebilirsiniz.
Evet aynı hesavı kullanıyorum geçen benimde aklıma geldi baktım ama nedense o oyun gözükmüyor belki iphoneden kaldırmışlardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı