Kârlı CS:GO kasa açma sitesi önerisi

Aman hocam YouTuber varsa uzak dur. Genellikle çoğu site onların şansını falan arttırıyor.

Sanırım sizin önerinizi dinleyeceğim site güzel gibi öneri için teşekkürler.
Aman hocam YouTuber varsa uzak dur. Genellikle çoğu site onların şansını falan arttırıyor.

Hocam bedava kasa açabileceğim, bedava para veren kodu var mı bu sitenin her sitede oluyorda? Ayrıca kesinlikle açmamam gereken bir kasa var mı?

Hocam bu kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
Skinfall önerebilirim. Ben daha önceden 1 dolardan 9 dolar yapmıştım. Sonra bir arkadaşım 2 dolardan 6 dolar yapmıştı. O 6 dolar yapan arkadaşım 1.9 dolar ile bugün tekrar oynayıp AWP asiimov savaş görmüş çıkardı.

Eki Görüntüle 779819
Ama unutmayın bu siteler 2 kişiden alıp bir kişiye verir yani kaybetme olasılığınız çok yüksek.
Skinfall'da depozito var mı?
Yani 0.12 dolar kasadan iyi bir şey çıkartırsam direk alabilir miyim?

Sanırım sizin önerinizi dinleyeceğim site güzel gibi öneri için teşekkürler.

Hocam kasa açma sitelerinde kazanmak mümkündür ama benim tavsiyem easyskins adlı site.
Bu sitede ben twist oyunundan 10 Cent'den 10 dolar yapmıştım. Site belli bir süre her gün ücretsiz 10 cent veriyor. Giriş yaptıktan sonra 10 centi sitenin mantığını anlamak için twist oyununa basabilirsiniz. 10 Cent'i twist oyununda maviye basınız. 2 katına katlama şansınız fazla.
Eğer olursa mavi gelir ve katlarsınız 20 centiniz olacak. Onun 10 centini maviye 10 centini kırmızıya basınız. Bunu yaptıktan sonra oyunda kaybetme şansınız azalır. Mavi gelirse yatırdığınızı geri alırsınız kırmızı gelirse katlarsınız. Olurda siz batmadan kırmızı geldi. Artık 30 centiniz var. Bunun 10 centini kırmızıya 20 centinizi maviye basın. Bu şekilde kırmızıya oynamaktansa maviye oynayarak kazanma şansınızı arttırırsınız. Mantık bu sitenin artık site kalmış oynayıp oynamamak.
Skinfall'da depozito var mı?
Yani 0.12 dolar kasadan iyi bir şey çıkartırsam direk alabilir miyim?

Bulunmuyor diye biliyorum. Ama minimum 50 centlik bir item çekiliyor diye hatırlıyorum. Uzun süredir kasa siteleriyle uğraşmadığımdan hatırlamıyorum.

Bir başkasından kazandığı 1000 doların 150 dolarını sana verince batmaz o site :D Kazanıyorum diye daha çok oynarsan elindekini de geri alır :D
Alamadılar?
1607954939818.png
Hala envanterimde.
Matematik öğretmenine selamlar.
Günlük kasadan 8 dolar item çıkardım, sonra %5 şanslık kasa açtım ve bıçak aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı