Karlı havaları sever misiniz?

R.B.D

Kilopat
Değerli ve bir o kadar müstakil olan sayın forumdaşlarım, ✍🏼

Dilerim iyisinizdir. Beni soran ve sayan üstatlarıma şimdiden şükranlarımı sunmayı boynumun borcu bilirim. 🌹🤌

Bilindiği üzere ülkemizin %80'i şuanda karın ve soğuk havanın etkisi altındadır. Bu tip havalar bizler için göreceli olarak güzel ve keyifli verici olsa da sokakta yaşayan evsiz insanlar ve sokak hayvanları için hiç keyif verici olmadığını düşünmekteyim. 🥀

Allah dışarıda kalan her canlıya yardımcı olsun inşallah. 🌹🙌🏼

Değerli üstatlarım, sizler karlı havaları sever misiniz? Karlı havalarda neler yapmaktan hoşlanırsınız? Eğer konu dahilinde benden de sorulara cevap vermemi isterseniz büyük bir zevk ile mürekkep kutuma mürekkep ekler ve kalemimi mürekkebi daldırırım. ✍🏼☝🏼

Bu bağlamda öncelikle siz değerli forumdaşlarımdan cevaplar duymak istiyorum. :)

Saygılarımla. 🙌🏼🌹

Ya severim de tam bizim roket yarışmasının olduğu zamana geldi çalışmalara gidemiyoruz. Şöyle adamakıllı zamanda yağsa.

Tabi ki. Her yer bembeyaz. Ne güzel. :)

Değerli ve bir o kadar müstakil olan sayın forumdaşlarım, ✍🏼

Dilerim iyisinizdir. Beni soran ve sayan üstatlarıma şimdiden şükranlarımı sunmayı boynumun borcu bilirim. 🌹🤌

Bilindiği üzere ülkemizin %80'i şu anda karın ve soğuk havanın etkisi altındadır. Bu tip havalar bizler için göreceli olarak güzel ve keyifli verici olsa da sokakta yaşayan evsiz insanlar ve sokak hayvanları için hiç keyif verici olmadığını düşünmekteyim. 🥀

Allah dışarıda kalan her canlıya yardımcı olsun inşallah. 🌹🙌🏼

Değerli üstatlarım, sizler karlı havaları sever misiniz? Karlı havalarda neler yapmaktan hoşlanırsınız? Eğer konu dahilinde benden de sorulara cevap vermemi isterseniz büyük bir zevk ile mürekkep kutuma mürekkep ekler ve kalemimi mürekkebi daldırırım. ✍🏼☝🏼

Bu bağlamda öncelikle siz değerli forumdaşlarımdan cevaplar duymak istiyorum. :)

Saygılarımla. 🙌🏼🌹

Ben karlı havaları sevmiyorum kardan çok o havanın kapalı koyu ve soluk rengini sevmiyorum benim güne başlarken olan enerjimi azaltıyor.

Geri
Yukarı