Karne günü azarlanmak ve kötü notlar

ben 8. sınıfım sınav sonuçlarının yolu belli (...name) hiç çalışasım yok ailem okadar üsteliyor üstüne üstlük bu yaz yatılıya gitcekmişim ve sanayi imiş ama korkutmaya çalışıyorlarmış gibi geliyorlar beni

Gardaş yanlış anlama sen bu kafayla devam edersen o sansürlediğin şey bile olamazsın. Eğer ailenden büyük bir miras kalmayacaksa bir şeyler yapmaya, çalışmaya başla.

Hocam kaybedilmiyor dediğinize göre YKS'ye dair hiçbir bilginiz yok. YKS'nin 60 puanını ortalama etkiliyor. Konuya gelince ya çalışmıyorsundur ya çalışmayı biliyorsundur. Yazılı haftası diye bir şey yoktur sen dersini YKS'ye hazırlanıyor gibi çalışmalısın. Bak ben depremden etkilendim geçen sene o nedenle 2.dönemim yok ama 1.dönem fazla değil düzenli ve verimli çalıştığımdan konuları hatırlıyorum. Sebebi yazılıya değil YKS'ye çalışmam. Bende çalışmayı bilmiyorum o nedenle bir üniversite öğrencisinden koçluk alıyorum. Kendisi YouTube'a da video atıyor kanalın ismi talim akademi eğer ciddi sıkıntı yaşıyorsan kendisine mail at çok iyi biri yardımcı olacağına eminim.
Bu bir reklam değildir, benim herhangi bir kazancım yok, tek amacım arkadaşın verimini arttırabilmek. Boşuna rapor atmazsanız sevinirim.
Hocam bir insan köpek gibi senede girdiği 4 yazılıya çalışacağına sınavda 2 net fazla yapıp o eksiği kapatabiliyor. Yani boş iştir. Yazılılara da gram çalışmam. Ne biliyorsam onunla girerim. YKS'ye dair emin ol senin kadar bilgim de vardır. Kimse şu dandik eğitim sistemi yüzünden hayatının en güzel senelerini heba etmek zorunda değil. Sınava girerken biraz fazla çalışır, 2 net fazla yapar biter. Karnenin de önemli olduğunu düşünenin fikirlerinin de bir değeri yoktur şahsımca. Yıllardır takdir alıyorum ne halta yaradı? Fasa fiso hikaye anlattıkların.

Öylede tatilime bitiriyorlar.

Senin derdin belli oldu.

Hocam bir insan köpek gibi senede girdiği 4 yazılıya çalışacağına sınavda 2 net fazla yapıp o eksiği kapatabiliyor. Yani boş iştir. Yazılılara da gram çalışmam. Ne biliyorsam onunla girerim. YKS'ye dair emin ol senin kadar bilgim de vardır. Kimse şu dandik eğitim sistemi yüzünden hayatının en güzel senelerini heba etmek zorunda değil. Sınava girerken biraz fazla çalışır, 2 net fazla yapar biter. Karnenin de önemli olduğunu düşünenin fikirlerinin de bir değeri yoktur şahsımca. Yıllardır takdir alıyorum ne halta yaradı? Fasa fiso hikaye anlattıkların.

Haha 2 netle düzeltirmişsin. Arkadaşın derdi sınav veya not değilmiş zaten anne babama nasıl unutturup tatilimi geri kazanırımmış. Ben konuyu kendim için burada kapatıyorum. Herkese iyi akşamlar dilerim. İyi sosyaller.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı