Karne günü azarlanmak ve kötü notlar

berk156

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, çalışmama rağmen notlarım kötü ve içimde korku var. Eski yıllarımda da notlarım kötüydü. Korkuyorum, 11. sınıfım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, çalışmama rağmen notlarım kötü ve içimde korku var. Eski yıllarımda da notlarım kötüydü. Korkuyorum, 11. sınıfım.

Ben 8. sınıfım ve bende çalışıp kötü not alıyorum. Hiç takdir teşekkür aldın mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Korkma. Ben de 11. sınıfım. Hiçbir şey kaybedilmiyor not düşük gelince. Sadece elinden geleni yap.

Hocam kaybedilmiyor dediğinize göre YKS'ye dair hiçbir bilginiz yok. YKS'nin 60 puanını ortalama etkiliyor. Konuya gelince ya çalışmıyorsundur ya çalışmayı biliyorsundur. Yazılı haftası diye bir şey yoktur sen dersini YKS'ye hazırlanıyor gibi çalışmalısın. Bak ben depremden etkilendim geçen sene o nedenle 2.dönemim yok ama 1.dönem fazla değil düzenli ve verimli çalıştığımdan konuları hatırlıyorum. Sebebi yazılıya değil YKS'ye çalışmam. Bende çalışmayı bilmiyorum o nedenle bir üniversite öğrencisinden koçluk alıyorum. Kendisi YouTube'a da video atıyor kanalın ismi talim akademi eğer ciddi sıkıntı yaşıyorsan kendisine mail at çok iyi biri yardımcı olacağına eminim.
Bu bir reklam değildir, benim herhangi bir kazancım yok, tek amacım arkadaşın verimini arttırabilmek. Boşuna rapor atmazsanız sevinirim.

Aynı şeyleri 10. sınıfta ben yaşamıştım sinirden ağladığımı bile hatırlıyorum çok kötü şeyler yaşamıştım ama bunlar çok da kafaya takılacak şeyler değil aileni de çok sorun etme en fazla birkaç gün konuşur daha sonra unuturlar unutma onlar da senin iyiliğin için üsteliyorlar çok da üzülmeye değecek şeyler değil sen elinden geleni yapıyorsan gerisine kafanı çok yormana gerek yok için rahat olsun yolun açık olsun.

Aynı şeyleri 10. sınıfta ben yaşamıştım sinirden ağladığımı bile hatırlıyorum çok kötü şeyler yaşamıştım ama bunlar çok da kafaya takılacak şeyler değil aileni de çok sorun etme en fazla birkaç gün konuşur daha sonra unuturlar unutma onlar da senin iyiliğin için üsteliyorlar çok da üzülmeye değecek şeyler değil sen elinden geleni yapıyorsan gerisine kafanı çok yormana gerek yok için rahat olsun yolun açık olsun.

Hocam elinden geleni yapıyor olabilir ancak bir işe yaramadığına göre yanlış yapıyor. Yöntemini değiştirmeli. Yani birinden yardım almalı.

Hocam elinden geleni yapıyor olabilir ancak bir işe yaramadığına göre yanlış yapıyor. Yöntemini değiştirmeli. Yani birinden yardım almalı.

Verimli çalışmıyor da olabilir ben 8 saat matematik çalışıp hiçbir şey anlamadığımı hatırlıyorum bir şeyler değişmeli doğru söylüyorsunuz hocam ancak çözülebilecek bir problemden ötürü kendisini bu kadar üzmemesi korkmaması gerektiğini anlatmak istiyorum elbet çözülür ama bu tarz sebeplerden oluşan üzüntüler korkular olumsuz şeyler kişiyi kötü etkileyebiliyor bu şekilde kötü etkilenmemesi için söylüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı