Karne günün için kombin önerisi

Selamlar dostlar, bu kardeşiniz son kez karne almaya gidecek. Mezun oluyoruz. Biliyorum daha karne gününe var ama heyecanlıyım. Şimdiden kombin düşünüyorum siyah gömlek siyah pantalon falan düşünüyorum, bunları hangi markalardan almam daha iyi olur? Önerisi olanlara açığım.

Pijama giy git okul un en havalısı sen olursun (!)

Selamlar dostlar, bu kardeşiniz son kez karne almaya gidecek. Mezun oluyoruz. Biliyorum daha karne gününe var ama heyecanlıyım. Şimdiden kombin düşünüyorum siyah gömlek siyah pantalon falan düşünüyorum, bunları hangi markalardan almam daha iyi olur? Önerisi olanlara açığım.

Şu şekil gidebilirsin ama yanina messiyide al.

[
5f9a4931de34a8cf1acfd41d569e6286.jpg

Bende bunu düşünüyorum çok tatlı duruyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-05-03-15-58-33-459_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2024-05-03-15-58-33-459_com.instagram.android.jpg
    60,1 KB · Görüntüleme: 82
Bence sen onu boşver. Bir araba kirala ehliyetin varsa, nisan ve öncesinde doğduysan ve direk ehliyete gittiysen muhtemelen çıkmıştır veya boşver. Bir araba kirala 1 günlük bmw falan olsun bi pantolon bi gömlek git araba ile eğer içeriye girebiliyyorsan içeri gir şarkı sesini fulle mezun olurken bi kızla gidersin dansa.

Hocam seçtiniz mi ne giyeceğinizi arkadaşlar bir sürü öneri vermişler sağ olsunlar?

Yeni konular

Geri
Yukarı