Karne hediyesi önerisi

Kulaklığım var. Normalde ailem scooter almayı düşünüyordu ama gereksiz geldiği için başka şeyler düşünüyorum.

Ki farklı bir konuya göre puanında düşük bırak sadece LGS hediyesi alsınlar açgözlü olma.

Ki farklı bir konuya göre puanında düşük bırak sadece LGS hediyesi alsınlar açgözlü olma.

Eğer alabiliyorlarsa alsınlar, çocuğu okulda başarılı olsun o zaman bir şeyler alırız diyerek doğurmadılar sonuçta. İmkansızlık içerisinde onca aile varken imkanı olan aileleri engellemeyelim en azından.

Dostum ne anlatmaya çalışıyorsun?

O zaman scooter benim tercihim.
Samsung Galaxy Watch 4 daha mantıklı gibi. Ayrıca açgözlü bir insan olmadım hiçbir zaman. Daha iyi bir öneriniz varsa bakabilirim.

Eğer alabiliyorlarsa alsınlar, çocuğu okulda başarılı olsun o zaman bir şeyler alırız diyerek doğurmadılar sonuçta. İmkansızlık içerisinde onca aile varken imkanı olan aileleri engellemeyelim en azından.
Okulda zaten başarılıyım. Sadece LGS'de 420 gibi bir puan almam lazım o da şuanlık benim için çok zor bir şey değil.

Samsung Galaxy Watch 4 daha mantıklı gibi. Ayrıca açgözlü bir insan olmadım hiçbir zaman. Daha iyi bir öneriniz varsa bakabilirim.

Okulda zaten başarılıyım. Sadece LGS'de 420 gibi bir puan almam lazım o da şu anlık benim için çok zor bir şey değil.

Watch 4 değil de Watch 5 alınır 300 lira daha fazla sadece.

Herkese merhaba. Karne hediyesi düşünüyorum ama ne tercih etsem bilmiyorum. Aşağıya beğendiklerimin linkini bıraktım. Öneriniz varsa bakabilirim.

Xbox Series S öneririm yanına Ultimate Xbox Game Pass üyeliği ile hem PC de hem konsolda oyunlarını gamepadle klavye fareyle oynarsın.

Geri
Yukarı