Karne Indirimi Olur mu?

Geçtiğimiz senelerde Vatan bilgisayarda indirim olmuştu. Bu sene de olacağını düşünüyorum. Hatta diğer teknoloji sitelerinde de olur. Ama bu indirimin miktarı ne olur bunu bilemiyorum.

İtopya, GameEkstra (ne kadar indirim diyemesekte) ve özellikle Teknobiyotik .. gibi birçok site kampanyalara başladı bile.
N11, Hepsiburada, Vatan da muhtemelen birkaç güne başlar. Gelenek bozulmaz diye tahmin ediyorum.

İtopya, GameEkstra (ne kadar indirim diyemesekte) ve özellikle Teknobiyotik .. gibi birçok site kampanyalara başladı bile.
N11, Hepsiburada, Vatan da muhtemelen birkaç güne başlar. Gelenek bozulmaz diye tahmin ediyorum.
Açıkçası bu hepsiburada indirimlerine pek güvenemiyorum, indirimden 2 adet MSI monitör aldım ikisindede ölü piksel çıktı iade etmek zorunda kaldım.

GameEkstra indirimleri her zamanki gibi bir piyasanın çok altında sattığı ürünler mevcut fakat zaten hali hazırda pahalı ürünler indirimde :) Daha bugün elime Cumartesi günü aldığım HyperX Alloy Elite RGB ulaştı mesela :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı