Karne Indirimi Olur mu?

lighthouselounge

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Pilot
Bu cuma malum okullar kapanıyor, bilgisayar parçalarında, karne, mezuniyet, vs gibi indirimler olur mu arkadaşlar?

Geçtiğimiz senelerde Vatan bilgisayarda indirim olmuştu. Bu sene de olacağını düşünüyorum. Hatta diğer teknoloji sitelerinde de olur. Ama bu indirimin miktarı ne olur bunu bilemiyorum.

Bazı siteler indirimlere başladı örneğin Hepsiburada gibi. Ya karne akşamından önce başlar yada karne günü

İndirim adı altında bazı kampanyalar oluyor. Umarım indirimler sözde kalmaz.

İtopya, GameEkstra (ne kadar indirim diyemesekte) ve özellikle Teknobiyotik .. gibi birçok site kampanyalara başladı bile.
N11, Hepsiburada, Vatan da muhtemelen birkaç güne başlar. Gelenek bozulmaz diye tahmin ediyorum.

İtopya, GameEkstra (ne kadar indirim diyemesekte) ve özellikle Teknobiyotik .. gibi birçok site kampanyalara başladı bile.
N11, Hepsiburada, Vatan da muhtemelen birkaç güne başlar. Gelenek bozulmaz diye tahmin ediyorum.
Açıkçası bu hepsiburada indirimlerine pek güvenemiyorum, indirimden 2 adet MSI monitör aldım ikisindede ölü piksel çıktı iade etmek zorunda kaldım.

GameEkstra indirimleri her zamanki gibi bir piyasanın çok altında sattığı ürünler mevcut fakat zaten hali hazırda pahalı ürünler indirimde Daha bugün elime Cumartesi günü aldığım HyperX Alloy Elite RGB ulaştı mesela

Rx580 aldım 10 gün önce kdv indirimi ile, bana karne indirimi giren anakart,ram,sdd,işlemci önerir misiniz. Teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…