Karneler basıldıktan sonra yoklama işlenir mi?

Lastox

Decapat
Perşembe günü karnelerin basılacağını söylediler. Perşembe günü okula gitmezsek o günü 2. döneme yazacaklarını söylediler böyle bir şey yapma hakları var mı? Yoksa bizi korkutmak amaçlı söylemiş olabilirler mi?

Perşembe günü karnelerin basılacağını söylediler. Perşembe günü okula gitmezsek o günü 2. döneme yazacaklarını söylediler böyle bir şey yapma hakları var mı? Yoksa bizi korkutmak amaçlı söylemiş olabilirler mi?

Sallamasın hocam öyle bir hakkı yok ben öyle bir şey duymadım ilk dönem karne basıldıktan sonra yok yazsa ne olur yazmasa ne olur 2. döneme yazmayada hakkı yok öyle bir iş yok 1. dönemin devamsızlığı 1. dönemindir 2. döneminki 2. dönemindir. İstersen şikayet bile edebilirsin.

1. dönemin devamsızlığını 2. döneme geçirmelerine gram hakları yok çünkü sen 1. dönem gitmiyorsun onlar 2. döneme geçiririz diyor saçmalamasınlar. Sırf okula getirtmek için yapılıyor hepsi inanma hocam ben böyle saçmalık görmedim karne devamsızlığı hakkında.

Geri
Yukarı