Karşı taraf TeamViewer ile uzaktan sisteme zarar verebilir mi?

FakirButGururlu

Centipat
Katılım
9 Mayıs 2020
Mesajlar
289
Yer
Midgard
Bilgisayarımı satmak istiyorum. Bir alıcı yazdı fakat bilgisayarımda test yapmak istediğini söyledi. MSI Afterburner'den belli ayarlar yapıp FurMark testine sokacakmış. Bilgisayarıma herhangi bir şey yapabilir mi veya bilgilerimi çalabilir mi? Ve son olarak kötü bir şey yapmaya çalıştığını anlarsam bağlantısını bilgisayarımla nasıl keserim?
 
KS
KS
FakirButGururlu

FakirButGururlu

Centipat
Katılım
9 Mayıs 2020
Mesajlar
289
Yer
Midgard
Güvenmeyin hocam. Ayar dediği OC olabilir. Farklı bir forumda böyle bir olay yaşanmıştı.


Sistemin çok iyi hocam. Bence hiç bulaşma TW'ye RTX 3070 bulmuş sorunlu insan yakar.
Hocam sizce kaçtan satmalıyım bilgisayarı çok temiz kullandım daha 1 senesi dolmadı ve bütün ürünlerin kutusu ve garantisi duruyor.
 
Katılım
4 Ağustos 2021
Mesajlar
100
Bilgisayara bağlandığında adam ufak trojan dosyalarıyla bilgisayara zarar verebilir.

Şu kafadan çıkın lütfen. Bilgisayar elinin altında, baktım bir şey yapıyor, çak reseti veya kes interneti. Ne yapabilir yani?

PC'yi resetlesen de PC açıldığında açılan kapanmayan virüsler var mesela iddle buddy. Baş belası virüs ve gayet kolay şekilde kurabilir PC'ye çaktırmadan.
 

sh3lll

Decapat
Katılım
16 Nisan 2019
Mesajlar
84
@Gucccuk gurbaaaa PC'ye çaktırmadan nasıl kurulacak? Bilgisayarın sahibi birebir izliyor. Dosya aktarımına izin vermeyecek, sadece varolan şeyler ile test yapmasını isteyecek, aksi bir durum olduğunda cihazla olan iletişimini kesecek. Çok basit. Gel sana TW vereyim, çaktırmadan bana virüs kursana. Lütfen!
 
Yukarı