Steam Kart düşürme

jeoqpas

Centipat
Daha fazla  
Hocam benim bu Steam kart düşürme denen olaydan yeni haberim oldu, ilk bir Idle Master varmış onu kullandım ama biraz daha araştırma yapınca asf denen uygulamanın daha hızlı düşürdüğünü yazan bir arkadaşa denk geldim asf kullanıyorum o yüzden şu an.

Sorum şöyle, şu an ben bu Asf'yi hesabımda düşürmediğim kartları düşürmek için kullansam, sonra bir Steam hesabı daha açsam, o hesabı da sadece kart düşürmek için kullansam nasıl olur? Oyun almak istediğimde hediye ederim kendi hesabıma. Genelde kartlar +18 oyunlarda fazlaymış hesabımda öyle oyunlar görmek istemiyorum ben. Zaten Asf'de aynı anda 2 farklı bot çalıştırabiliyorsunuz gerçekten güzel bir özellik. Ne diyorsunuz?

ASF'yi denememiştim fakat Idle Master'dan gayet memnunum.

Yanlış bilgi
Hocam benim bu Steam kart düşürme denen olaydan yeni haberim oldu, ilk bir Idle Master varmış onu kullandım ama biraz daha araştırma yapınca asf denen uygulamanın daha hızlı düşürdüğünü yazan bir arkadaşa denk geldim asf kullanıyorum o yüzden şu an.

Sorum şöyle, şu an ben bu Asf'yi hesabımda düşürmediğim kartları düşürmek için kullansam, sonra bir Steam hesabı daha açsam, o hesabı da sadece kart düşürmek için kullansam nasıl olur? Oyun almak istediğimde hediye ederim kendi hesabıma. Genelde kartlar +18 oyunlarda fazlaymış hesabımda öyle oyunlar görmek istemiyorum ben. Zaten Asf'de aynı anda 2 farklı bot çalıştırabiliyorsunuz gerçekten güzel bir özellik. Ne diyorsunuz?

İndle Master zaten kartları Max 1 saatte düşürüyor. Asf hakkında bilgim yok ama bence indle Master'dan devam edebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandığınız asf programının linkini atabilir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tamamen yanlış bilgi. Idle Master 3. saatten sonra düşürmeye başlıyor. Üstelik Max 1 demişsiniz. :D

Hocam onun ayarı varmış, Idle Daddy için, mesela 3 saat olarak ayarlarsan 3 saat sonunda veriyormuş. 1 saat dersen 1. Ama 3 olarak ayarlarsan 3. saattin sonunda verme ihtimali daha fazlaymış.
ASF'yi denememiştim fakat Idle Master'dan gayet memnunum.

Idle Daddy'den yarım saatte kart düştü bakalım biraz ASF yi kullanacağım sonra diğerlerini de test ederim

Bazı oyunlarda 5 saat düşmediği oluyor.
Hocam bu arada dediğim yeni hesap açma olayını yapsam nasıl olur? Kartları satmak için 5 dolar istiyor mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı