Çözüldü Kart ile pazardan öge alınabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

GSG 9

Picopat
Yer
Trabzon, Türkiye
Daha fazla  
Ben karta para yükledim ucuz itemler alacaktım 20 TL kadar fakat cüzdana eklemem gerekiyormuş. 40 TL minimum ve o kadar yükleyemem. Karttaki parayı cüzdana aktaramaz mıyım hiçbir şekilde veya kartla pazardan alışveriş yapamaz mıyım? Aklıma internetten almak geldi takasla fakat internette pazarı yok oyun Unturned. Bir sorum daha var oyun iadesinin cüzdana gelmesini sağlayabilir miyim?

Çözüm
Kart ile pazardan alışveriş yapamıyorsunuz. Parayı cüzdana atmak için kart ile oyun alıp cüzdana iade edebilirsiniz.

İade kabul olduktan 24 saat sonra para cüzdana geliyor.
Kartla direkt pazardan alışveriş olmuyor. En hızlı yolu oyun alıp cüzdana iade etmek sanırsam. Uzun yol ise Bynogame üzerinden vs. skin alıp satmak.

Kart ile pazardan alışveriş yapamıyorsunuz. Parayı cüzdana atmak için kart ile oyun alıp cüzdana iade edebilirsiniz.

İade kabul olduktan 24 saat sonra para cüzdana geliyor.

Bir oyun alıp cüzdana iade etmek tek çözüm.

Kartla direkt pazardan alışveriş olmuyor. En hızlı yolu oyun alıp cüzdana iade etmek sanırsam. Uzun yol ise Bynogame üzerinden vs. skin alıp satmak.
Teşekkürler ben para satın alınan karta gittiğini sandığım için yapmadım oynamadığım bir oyunda var alıp iade edeyim o zaman.

1692367838280.png

Hocam aldım oyunu :D, iade edebilirim değil mi hemen.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı