Kart ile satın almada Apple kimliğine mesaj gider mi?

DMR6860

Centipat
Daha fazla  
Bir oyuna para yatırmak istiyorum kendi kartımdan ama babamın Apple kimliği var cihazda. Kendi kartımı eklersem ve bir şey alırsam kart bilgisinde kendi telefonum olsa bile babama mesaj gider mi?

Eklersin ama eski iCloud hesabına geri girmen gerek. Game Center hesapları iclouda bağlı.

Onu yaparsam babama mesaj gitmez değil mi yani.

Onu yaparsam babama mesaj gitmez değil mi yani.

Hesap değişiyor ama babamın ICloud'una girebiliyorum değil mi?

Eklersin ama eski iCloud hesabına geri girmen gerek. Game Center hesapları iclouda bağlı.

Son bir sorum daha var. Hani Migros'larda App Store karsı oluyor para verip alıyorum. Onda bildirim gider mi?

Son düzenleme:
Hocam dediğinizi anlamadım ama kısaca özetleyeyim. Babanızın iCloud hesabı game center hesabıyla aynı. Çıkış yaptığınızda ondan da çıkış yapar ve babanıza bildirim gitmez. Kendi adınıza yeni bir iCloud hesabı açarak çözebilirsiniz.

Hocam dediğinizi anlamadım ama kısaca özetleyeyim. Babanızın iCloud hesabı Game Center hesabıyla aynı. Çıkış yaptığınızda ondan da çıkış yapar ve babanıza bildirim gitmez. Kendi adınıza yeni bir iCloud hesabı açarak çözebilirsiniz.

Hani oluyor ya 50 TL falan App Store kodları onu alsam ve aktive etsem babama aktive edilen miktar ve kod üzerinden yaptığım harcama gider mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı