Kart önerisi

Elmas aykut

Hectopat
Daha fazla  
1, 5 senedir ininal kullanıyordum. Çünkü ŞOK'dan yükleme yapılabiliyordu. Ancak evimin önünde ATM açılıyor. Bende artık düzgün bir kart kullanayım dedim. Kullanım amacım sadece RP almak. Kampanyaları önemli değil. RP almak dışında hiçbir harcama yapmayacağım için temassız, kart tasarımı vesaire özellikler de önemli değil. Önerilerinizi bekliyor olacağım.

1, 5 senedir ininal kullanıyordum. Çünkü ŞOK'dan yükleme yapılabiliyordu. Ancak evimin önünde ATM açılıyor. Bende artık düzgün bir kart kullanayım dedim. Kullanım amacım sadece RP almak. Kampanyaları önemli değil. RP almak dışında hiçbir harcama yapmayacağım için temassız, kart tasarımı vesaire özellikler de önemli değil. Önerilerinizi bekliyor olacağım.
Hangi ATM açılıyor?

Toslanın RP kampanyaları gayet iyi, tosla alabilirsiniz her kullanıma uygun onun da rp kampanyaları bol.

Yaşın yetiyor ise Papara kart öneririm ancak alırsan kimseye verme yoksa para cezası var.

12 yaş üzeriysen Tosla alabilirsin. Şok marketlerde satılıyor fiyatı 5 TL ve harcama yapınca paran iade oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı