Kart şeklinde flash bellek nereden alınabilir?

Screenshot_20230321_192130_org.mozilla.focus.png

Ekteki gibi beyaz renk kart şeklinde USB alıp kendim guaj boya ile süslemek istiyorum, kurumsal yerler için bunların reklam baskılısını üreten yerler var duyduğuma göre ama nereden beyaz renk düz şekilde sipariş edebilirim?

Zahmet olmazsa linkini geçmiş siparişlerinizden bakıp verebilir misiniz, hiç olmadı üzerinden beyaz renkle geçer, kuruyunca boyarım.
Hocam muhtemelen migros üzerin'den aldım ben.
Şu ürünü görmüşsündür sanırım. Pek satılmıyor gibi. Site hakkında bir bilgim yok onu'da söyleyeyim.

Sanırsam bunlar promosyon kartlar fakat bazı minik siteler kişiye özel halini üretiyor
bulduğum 1 link var Link

Ama illaki kart şeklinde olması gerekmiyorsa 200 TL bandına iyi bir Flash bellek alabilirsiniz.

Sanırsam bunlar promosyon kartlar fakat bazı minik siteler kişiye özel halini üretiyor
bulduğum 1 link var Link

Ama illaki kart şeklinde olması gerekmiyorsa 200 TL bandına iyi bir Flash bellek alabilirsiniz.
Teşekkürler ilginiz için, oranın müşteri hizmetlerine de sordum, düz renk beyaz olarak da gönderebiliyorlarmış.

Yok, hayır. Almamın tek sebebi boyamak. (Neden bu boyamanın bu kadar önemli olduğunu sormayın :))

Yeni konular

Geri
Yukarı