Çözüldü Kartlar toplu şekilde nasıl düşürülebilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Jotloki

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Hesabımda 200'e yakın oyun var. Arkadaşım kartlarını düşürürsem iyi para elde edeceğimi söyledi. Idle Master programını önerdi. Orada oyunu tek tek açıyor, dolayısıyla bayağı uzun sürüyor. 2 saat bekledim ve sadece 2 kart verdi. Toplu oyun açabileceğimiz bir yöntem ya da süreci hızlandıracak bir yöntem var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Eki Görüntüle 1804199

Nereden bakıyoruz hocam?

Eki Görüntüle 1804224
Hocalarım ayarlar bu şekilde olacak değil mi başlatayım ona göre?
@Chivalry
@monasfe
@monasfe

Ayarlar aynı şekilde kalsın doğru.

1685735034385.png

Bak bu tuşa basacaksın. Sakın o tuşa bastıktan sonra applicationa basacaksın. Çıkan şeyleri hiç kimse ile paylaşma yoksa hesabını direkt çalarlar.

He unutmadan application menüsünde şurayı seç:
1685735132692.png
İdle masterda FAST MODE ayarını ve alfabetik sıra ayarını seç. Bu mod oyunları 5dakika hepsini aynı anda sonra tek tek birkaç saniye ve sonra tekrar 5dakika hepsini aynı anda şeklinde değişik bir yol izliyor. Hesapdan hesaba değişiyor benim arkadaşın hesaba oyunları 2saat oynadıktan sonra kartlar şakır şakır düşüyor bende 3 veya 3.5 saat oynayınca düşmeye başlıyor. Bir anda bildirim kutumda 40 kart düştüğünü görüyorum felan.

Oynadığımda* yazmışım yani idle masterda gözüken oynama saatini kastediyorum orada.

Hesabımda 200'e yakın oyun var. Arkadaşım kartlarını düşürürsem iyi para elde edeceğimi söyledi. Idle Master programını önerdi. Orada oyunu tek tek açıyor, dolayısıyla bayağı uzun sürüyor. 2 saat bekledim ve sadece 2 kart verdi. Toplu oyun açabileceğimiz bir yöntem ya da süreci hızlandıracak bir yöntem var mı?

Idle Master kullanın 2 saatte 2 kart düştü demişsiniz ama zaten 2 saatten sonra hızlanıyor benim de 100e yakın oyundaki kartları 4 saatte düşürmüştü bekleyin biraz daha Fast mode açık olsun bir süre sonra 10'ar tane düşmeye başlıyor uyumadan önce falan açık bırakın 200 oyun fazla ama 6 7 saate kalmadan hepsi düşer diye düşünüyorum.

Idle Master kullanın 2 saatte 2 kart düştü demişsiniz ama zaten 2 saatten sonra hızlanıyor benim de 100e yakın oyundaki kartları 4 saatte düşürmüştü bekleyin biraz daha Fast mode açık olsun bir süre sonra 10'ar tane düşmeye başlıyor uyumadan önce falan açık bırakın 200 oyun fazla ama 6 7 saate kalmadan hepsi düşer diye düşünüyorum.

Idle Master'da Fast MODE ayarını ve alfabetik sıra ayarını seç. Bu mod oyunları 5dakika hepsini aynı anda sonra tek tek birkaç saniye ve sonra tekrar 5dakika hepsini aynı anda şeklinde değişik bir yol izliyor. Hesapdan hesaba değişiyor benim arkadaşın hesaba oyunları 2saat oynadıktan sonra kartlar şakır şakır düşüyor bende 3 veya 3.5 saat oynayınca düşmeye başlıyor. Bir anda bildirim kutumda 40 kart düştüğünü görüyorum falan.

Oynadığımda* yazmışım yani Idle Master'da gözüken oynama saatini kastediyorum orada.

Ben Idle Master'i telefondan kullanıyorum Fast mode yok. Bilgisayar versiyonu mu indirmem lazım?

Idle Daddy üzerinden tüm oyunları aynı anda seç, hepsi aynı anda çalışıcaktır. Otomatik düşürme yapma ama oyunlarım kısmından tıklayıp seç.

Ben Idle Master'i telefondan kullanıyorum Fast mode yok. Bilgisayar versiyonu mu indirmem lazım?
Bilgisayar versiyonu telefon versiyonuna göre çok daha hızlı kart düşürüyor bilginize. Bilgisayar versiyonunu indirin:
1685733472023.png

Bilgisayar versiyonunda giriş yapmak için steamloginsec ve sessionid'nizi girmeniz gerekiyor bunları da steamda profilinze gidip sayfaya sağ tık -> incele yapıp sağdan application menüsüne giderseniz bulabilirsiniz.

Çözüm
Ayarlar aynı şekilde kalsın doğru.

Eki Görüntüle 1804233

Bak bu tuşa basacaksın. Sakın o tuşa bastıktan sonra applicationa basacaksın. Çıkan şeyleri hiç kimse ile paylaşma yoksa hesabını direkt çalarlar.

He unutmadan application menüsünde şurayı seç:
Eki Görüntüle 1804239

Teşekkür ederim.

@Chivalry hocam bu arada çalıştıracağı oyunları kendi kendine seçmiş bana sormadı. Neye göre seçiyor benim manuel olarak oyun eklemem gerekiyor mu?

Teşekkür ederim.

@Chivalry hocam bu arada çalıştıracağı oyunları kendi kendine seçmiş bana sormadı. Neye göre seçiyor benim manuel olarak oyun eklemem gerekiyor mu?

Kart düşme hakkı olan bütün oyunları otomatik seçiyor. Tavsiyem kara liste sekmesine gidip oraya Valve anti cheat içeren oyunlarım kodlarını yazarak onlardan kart düşürmesini engellemen.
Örneğin CS:GO kodu: 730
Şimdiye kadar hiçbir kimse Idle Master ile ban yemedi ama risk almaya değmez.

Ben Left 4 Dead 2'yi eklemeyi unutmuştum kara listeye. Ondan da kart düşürdü ama bir şey olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı