Kartları tek bir uygulamada toplamak mümkün mü?

İşletim sistemi
Android

artifactr

Kilopat
Daha fazla  
Axess Free, Enpara Encard, Tosla, ininal ve Papara kartları kullanıyorum. Telefonumda sürekli uygulamadan uygulamaya geçmek bazen zor oluyor. Bu tarz tüm kartları tek bir uygulamadan görebileceğimiz bir yol var mı? Mesela alışveriş yaparken de oradan kart seçebilsek ve kart bilgisi girmeden (bunu masterpass zaten yapıyor sanırım) alışveriş yapabilsek.
Lazım olduğunda da bu uygulamaya girsek ve kartlarımızdaki paraları, harcamalarımızı görebilsek veya direk kart numaralarımızı falan görebilsek. Bkm ekspress dediğim uygulamaya benziyor fakat Akbank Free Card'ı falan kabul etmiyor nedense.
Böyle bir şey var mı?

Axess Free, Enpara Encard, Tosla, ininal ve Papara kartları kullanıyorum. Telefonumda sürekli uygulamadan uygulamaya geçmek bazen zor oluyor. Bu tarz tüm kartları tek bir uygulamadan görebileceğimiz bir yol var mı? Mesela alışveriş yaparken de oradan kart seçebilsek ve kart bilgisi girmeden (bunu masterpass zaten yapıyor sanırım) alışveriş yapabilsek.
Lazım olduğunda da bu uygulamaya girsek ve kartlarımızdaki paraları, harcamalarımızı görebilsek veya direk kart numaralarımızı falan görebilsek. Bkm ekspress dediğim uygulamaya benziyor fakat Akbank Free Card'ı falan kabul etmiyor nedense.
Böyle bir şey var mı?
Öyle bir şeyin var olup olmadığını bilmiyorum ama tam bir saçmalık olduğunu biliyorum. Çünkü uygulama patlarsa milyonlarca kredi kartı çalınır çok mantıksız, tek tek halletmek zor olabilir evet haklısın ama bu uygulama fikri çok kötü. Alışveriş yaparken sanal kart oluşturup sanal kartları kaydedebilirsin en güvenli seçim bu olucaktır.

Öyle bir şeyin var olup olmadığını bilmiyorum ama tam bir saçmalık olduğunu biliyorum. Çünkü uygulama patlarsa milyonlarca kredi kartı çalınır çok mantıksız, tek tek halletmek zor olabilir evet haklısın ama bu uygulama fikri çok kötü. Alışveriş yaparken sanal kart oluşturup sanal kartları kaydedebilirsin en güvenli seçim bu olacaktır.

Hocam bu işi bkm yapıyor yıllardır kartların tam bilgilerini de almıyorlar son 4 ilk 3 falan filan bir şeyi vardı fakat adamlar Akbank Free falan kabul etmiyor nedense. Aslında banka hesaplarını görmek değil amacım. Kart bilgilerini tek bir yerden görebilmek. Bunu bir yere yazarak ta yapabilirim aslında düşününce :D

Hocam bu işi bkm yapıyor yıllardır kartların tam bilgilerini de almıyorlar son 4 ilk 3 falan filan bir şeyi vardı fakat adamlar Akbank Free falan kabul etmiyor nedense. Aslında banka hesaplarını görmek değil amacım. Kart bilgilerini tek bir yerden görebilmek. Bunu bir yere yazarak ta yapabilirim aslında düşününce :D
Dijital değilde not defterine falan yazarsan rahat edersin :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı