Kaş dökülmesi nasıl engellenir?

"ForR"

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, öncelikle yazdan beridir kaşlarım sürekli dökülüyor ve bu bende strese neden oluyor. 2 ay önce 2 kere dermatologa gittim ve bana serum gibi bir ilaç önerdi ama ilaç her ne kadar uzamasında etki etse de dökülmesini geçirmedi. Sürekli dökülüp duruyor günde 10 15 tane döküldüğü oluyor. yaklaşık 3 4 aydır böyle ve benim çok sinirimi ve psikolojimi bozdu. Ne yapabilirim? Her şeyi denedim bir türlü düzeltemiyorum sadece cımbızla kaşımın ortasını biraz alıyorum ama dökülenler tamamen rastgele yerlerden dökülüyor ayrıca döküldüğünde ucunda beyaz bir madde oluyor kalıp gibi. Dermatolog herhangi bir sıkıntı yok demesine rağmen hiç düzelmedi artık çok sıkıldım bu durumdan. Ne yapmalıyım? Sarımsak, zeytinyağı gibi şeyleri çok denedim ama dökülmesini asla geçirmedi, ne yapabilirim?

Arkadaşlar merhaba, öncelikle yazdan beridir kaşlarım sürekli dökülüyor ve bu bende strese neden oluyor. 2 ay önce 2 kere dermatologa gittim ve bana serum gibi bir ilaç önerdi ama ilaç her ne kadar uzamasında etki etse de dökülmesini geçirmedi. Sürekli dökülüp duruyor günde 10 15 tane döküldüğü oluyor. Yaklaşık 3 4 aydır böyle ve benim çok sinirimi ve psikolojimi bozdu. Ne yapabilirim? Her şeyi denedim bir türlü düzeltemiyorum sadece cımbızla kaşımın ortasını biraz alıyorum ama dökülenler tamamen rastgele yerlerden dökülüyor ayrıca döküldüğünde ucunda beyaz bir madde oluyor kalıp gibi. Dermatolog herhangi bir sıkıntı yok demesine rağmen hiç düzelmedi artık çok sıkıldım bu durumdan. Ne yapmalıyım? Sarımsak, zeytinyağı gibi şeyleri çok denedim ama dökülmesini asla geçirmedi, ne yapabilirim?

Badem yağı hint yağı ve e vitamini karışımlarını uygulayabilirsiniz.
Ben badem hint ve argan yağı karışımını saça uyguluyorum alırken sorduğumda saç sakal bıyık hepsine etkili demişlerdi ki araştırdım ve öyle yeni yeni de etki etmeye başladı bir deneyin derim.

Badem yağı hint yağı ve e vitamini karışımlarını uygulayabilirsiniz.
Ben badem hint ve argan yağı karışımını saça uyguluyorum alırken sorduğumda saç sakal bıyık hepsine etkili demişlerdi ki araştırdım ve öyle yeni yeni de etki etmeye başladı bir deneyin derim.
Yaklaşık 2 ay boyunca denedim. Dediğim gibi dökülmesine hiçbir etki etmedi. Sürekli döküldüğü içinde hep yamuk yumuk duruyor kaşlarım.

Geri
Yukarı