Kas geliştirmek için ne kadar süre spor yapılmalı?

kxokdakodoka

Picopat
3 saat spor yapıyorum ama bana sanki zargana olurum gibime geliyor. Cidden şu kas geliştiricileri kaç saat yapıyor spor bilmiyorum. Yani 3 saat bana çok kısa gibi geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
3 saat spor yapıyorum ama bana sanki zargana olurum gibime geliyor. Cidden şu kas geliştiricileri kaç saat yapıyor spor bilmiyorum. Yani 3 saat bana çok kısa gibi geldi.
Boş yapmak için konu dışı kategorisine konu açman gerekiyor. Yanlış yere konu açmışsın.

Boş yapmak için konu dışı kategorisine konu açman gerekiyor. Yanlış yere konu açmışsın.

Forumda sağlık kategorisi mevcut. Boş yapmak için mesaj atmayın lütfen.

Bunu biz bilemeyiz boyuna vücut yapına göre değişir. Genellikle kısa boylular daha çabuk kas yapıyor.

Bir zargana ve 3 saat fitness d: Hocam yapmayın doğruyu söyleyin de bizde ona göre tavsiye verelim konuşalım. Gelişme saatle olmaz eğer kasları yeterince parçaladıysanız kaç saat yaptığınızın önemi yok. Gelişme aylarca her gün o kası parçalamanızla oluşur. Ama kişiden kişiye değişmekle birlikte 3 4 ay sonra kendiniz hissetmeye başlarsınız gelişimi yaklaşık 8 9 ay veya 1 yıl gibi bir sürede de yavaş yavaş dışarıya vurursunuz bu gelişimi. Tabi ben biraz genel konuştum kişiden kişiye değişir bu durum.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…