Çözüldü Kasa arkası açılmalı mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim kasamın arkasında böyle bir yer var. Fotoğraf koydum orayı çıkartabiliyorum. Orayı çıkarıp tül tarzı bir şey ile örtersem ekran kartının sıcaklığı düşer mi? Düşmezse de orası neden var.

Inkede4dab8f3-633d-44bf-a60b-28ca5d261a30_LI.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ekran kartının vidalarını orayı sökmeden çıkaramıyorsunuz. Orayı sökmen hiçbir işine yaramaz. Ya kasana fan ekle ya da kasayı açık bir alana koy.
Ekran kartının vidalarını orayı sökmeden çıkaramıyorsunuz. Orayı sökmen hiçbir işine yaramaz. Ya kasana fan ekle ya da kasayı açık bir alana koy.

Hocam adam ekran kartının sıcaklığını nasıl düşürürüm dememiş sadece orayı çıkartırsam bir etkisi olur mu demiş lütfen daha dikkatli okuyup doğru cevap vermeye çalışalım.

Hocam adam ekran kartının sıcaklığını nasıl düşürürüm dememiş sadece orayı çıkartırsam bir etkisi olur mu demiş lütfen daha dikkatli okuyup doğru cevap vermeye çalışalım.
Sen de mesajımı düzgün okuyup cevap yazsan iyi olur. O parçayı çıkartmasının bir işe yaramayacağını belirttim.

Cevaplamış zaten soruyu. Hiçbir işine yaramaz yazmış.

Geri
Yukarı