Kasa çalışıyor ama monitöre görüntü gelmiyor

Tuna Yılmaz

Hectopat
Daha fazla  
Depremden önce kasa toplamıştım. 6 şubattan sonra ilk kez bugün çalıştırdım ama ekrana görüntü gelmiyor fanların hepsi dönüyor klavyenin ışığı yanıyor ancak mouse ışığı yanmıyor birkaç kere elektriğini kesip biraz bekledikten sonra tekrar açtım oldu ancak işim çıktığı için kapatmak zorunda kaldım. Tekrar geldiğimde aynı şekilde ekrana görüntü gelmedi monitör de kendini uyku moduna sokuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba hocam, açık lise mezunuyum e-Devlet'ten mezun olduğuma dair bir belge çıkartıp hükümet konağına gittim o şekilde tecil ettiler.

Hocam siz mezun olmadan mı tecil ettirdiniz çünkü 1 aya tecil ettirmem gerek demişsiniz ama sonraki sene mezun olmussunuz.

Merhaba hocam, açık lise mezunuyum e-Devlet'ten mezun olduğuma dair bir belge çıkartıp hükümet konağına gittim o şekilde tecil ettiler.

Ben daha mezun olmadım ve mezun olacağım ay, tecil ettirmem gereken aydan 1 ay sonraya geliyor ne yapabilirim?

Hocam siz mezun olmadan mı tecil ettirdiniz çünkü 1 aya tecil ettirmem gerek demişsiniz ama sonraki sene mezun olmussunuz.

Ben daha mezun olmadım ve mezun olacağım ay, tecil ettirmem gereken aydan 1 ay sonraya geliyor ne yapabilirim?

Hocam ben mezun olup tecil ettirdim orası biraz karışık sınav açıklandığı gibi mezun olmuştum ama sistemde çıkması uzun sürdü, hocam ben hükümet konağına gidip tecil ettim sizde gidip bir sorun hangi belge lazım okuyorsanız sıkıntı yok tecil ettirebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı